M jak miłość. Andrzej dokona ostatecznego wyboru! Małżeństwo z Magdą skończy się w nowym sezonie? - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Andrzej dokona ostatecznego wyboru! Małżeństwo z Magdą skończy się w nowym sezonie? - WIDEO

M jak miłość. Andrzej dokona ostatecznego wyboru! Małżeństwo z Magdą skończy się w nowym sezonie? - WIDEO

2022-05-25 14:23

Andrzej (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" nie da rady dłużej żyć w dziwnym trójkącie miłosnym z Julią (Marta Chodorowska) i Magdą (Anna Mucha). Chociaż kocha żonę, przespał się z Malicką, a ona przekazała mu wiadomość o ciąży. Krystian Wieczorek zdradza w "Kulisach M jak miłość", że jego bohater stanie na skraju i będzie musiał zadecydować czy przyznaje się do zdrady i błaga Budzyńską o wybaczenie, czy raczej odchodzi do kochanki, by razem wychować syna lub córkę. Okazuje się, że decyzja zapadnie już niebawem.... Zobacz WIDEO i dowiedz się więcej.

Kogo wybierze Andrzej z "M jak miłość"? Poprosi Magdę o wybaczenie czy odejdzie z ciężarną Julią?

Andrzej w "M jak miłość" stanie przed najtrudniejszą decyzją. Nie da się w nieskończoność udawać, że do seksu z Julią nie doszło, a także ukryć wiadomość o ciąży. Magda nadal nie wie, że we Wrocławiu doszło do zdrady, ale niebawem ma się to zmienić. W "Kulisach M jak miłość" sam Krystian Wieczorek przyznaje, że sytuacja jego bohatera jest wręcz beznadziejna, a on stanie na skraju i będzie musiał podjąć jakąś decyzję. Ubłaga Magdę, by mu wybaczyła, w ogóle nie powie jej prawdy czy odejdzie z kochanką?

- Andrzej ma nadzieję, że jakoś to naprawi, dlatego że Julii, mówiąc tak najprościej, nie kocha, a Magdę kocha. Wybór jest prosty - mówki Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość", co dobitnie oddaje, że Budzyński będzie chciał zostać z Magdą, bo to na niej mu zależy. - Ich związek już nigdy nie będzie taki sam - dodaje smutno aktor, co może wskazywać na to, że małżeństwo się nie rozstanie, ale dozna wielkiego kryzysu. 

Sprawdź czy Andrzej może być ojcem Julii: M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

Andrzej z "M jak miłość" będzie chciał zatem zostać z Magdą, ale trzeba pamiętać, że ona jeszcze nie wie o zdradzie i ciąży. Budzyński nie da rady ukrywać tego w nieskończoność, a sama Malicka zacznie się niecierpliwić. 

- Julia została potraktowana jak takie dziewczątko, które próbuje usidlić na ciążę czy coś wymóc, wyciągnąć od niego - mówi Marta Chodorowska w kulisach "M jak miłość". - Czuje się tym trochę upokorzona. W momencie, w którym rozpada się jej małżeństwo, on mówi, że właściwie czyja to jest ciąża, twojego męża czy moje jest to dziecko? To jest taki cios prosto w serce - dodaje aktorka. - Julia rozumie to, że to jest dla niego trudne, rozumie go, że nie mówi o tym Magdzie, no bo to nie jest łatwa informacja, ona burzy wszystko... Daje mu czas na to, by mógł wszystko sobie ułożyć, aczkolwiek gdzieś w głębi duszy czeka na niego - podsumowuje Chodorowska lody swojej serialowej bohaterki. 

Przeczytaj: M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę dla Julii i dziecka! Kochanka zażąda, żeby nie wracał już do żony – WIDEO

Andrzej w ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość" w tym sezonie stanie przed życiowymi decyzjami, które zapadną dopiero w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022. Anna Mucha i Krystian Wieczorek podziękowali widzom i podsumowali wszystko to, co działo się w życiu ich bohaterów. Pisaliśmy o tym TUTAJ

Widzowie "M jak miłość" muszą poczekać na ostateczną decyzję Andrzeja i dalszy los małżeństwa Budzyńskich. Obserwując wpisy fanów na kontach społecznościowych serialu, przeważająca większość nie chce, by Magda i Andrzej się rozstali. Na pewno czekają ich jednak trudne chwile. 

Andrzej dokona ostatecznego wyboru! Małżeństwo z Magdą skończy się w nowym sezonie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze