M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę dla Julii i dziecka! Kochanka zażąda, żeby nie wracał już do żony – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę dla Julii i dziecka! Kochanka zażąda, żeby nie wracał już do żony – WIDEO

M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę dla Julii i dziecka! Kochanka zażąda, żeby nie wracał już do żony – WIDEO

2022-05-25 22:25

W nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach dojdzie do szokującego zwrotu akcji w wątku niewiernego Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Andrzej zostawi Magdę (Anna Mucha) dla ciężarnej Julii (Marta Chodorowska) i wspólnie z nią wychowa dziecko! Kochanka Julia (Marta Chodorowska) zacznie rozdawać karty i rozstawiać Andrzeja po kątach! To ona w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej zażąda od Andrzeja, żeby zostawił Magdę (Anna Mucha) dla niej i dziecka, a on zgodzi się spełnić jej prośbę! Wideo na Instagramie Marty Chodorowskiej nie pozostawia żadnych złudzeń, jak potoczą się dalsze losy Julii i Andrzeja! Poznajcie szczegóły i koniecznie obejrzyjcie nagranie!

Andrzej i Julia będą razem w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach?

W nowym sezonie „M jak miłość” wyjdzie na jaw, kto jest ojcem dziecka Julii Malickiej! Przypomnijmy, że kochanka Andrzeja, z którą niewierny Budzyński przespał się na delegacji we Wrocławiu, a tym samym zdradził swoją żonę Magdę, była przekonana, że jest w ciąży z Andrzejem, a nie swoim mężem. Jednak Budzyński tak szybko nie uwierzył kochance i zażądał testów na ojcostwo, a co więcej dał jej jasno do zrozumienia, że póki nie zobaczy wyników, to nie chce wracać do tego tematu! Jego postawa bardzo dotknęła Julię, która poczuła się poniżona i odrzucona, ale w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej jej rola się zmieni i to ona zacznie rozdawać karty w ich relacji!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1664: Chwile grozy u Mostowiaków! Kisielowa przekaże Marysi, Uli i Bartkowi złe wieści - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Andrzej zgadza sie na żądania Julii w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach >>>

Czy to Andrzej będzie ojcem dziecka Julii Malickiej? Wiele na to wskazuje, że w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach kochanka pokaże Andrzejowi wyniki badań DNA, z których jasno będzie wynikało, że to on jest ojcem jej dziecka! To odkrycie sprawi, że to kochanka zacznie rozdawać karty i wymusi na Andrzeju, aby w tej sytuacji zostawił dla niej Magdę i jego przebrane dzieci - Anię (Gabriela Świerczyńska) i Maćka (Franciszek Przanowski) i cała uwagę skupił na nowej rodzinie!

Wideo na Instagramie Marty Chodorowskiej nie pozostawia żadnych złudzeń, że Julia w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej zacznie rozdawać karty, a po otrzymaniu wyników DNA na ojcostwo dziecka zmusi Andrzeja do opuszania Magdy, na co on grzecznie się zgodzi!

- Ojciec mojego dziecka. Pisz SMS-a do żony, że nie wrócisz – mówi serialowa Julia, na co Andrzej tylko pokornie kiwa głową!

Zobacz także: M jak miłość. Druga córka Artura Rogowskiego w domu Mostowiaków! Jest dużo młodsza od Basi - ZDJĘCIE

Czy Andrzej w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach spełni warunki kochanki i zostawi ukochaną Magdę dla Julii i dziecka? Czy Andrzej faktycznie okaże się ojcem dziecka Julii Malickiej? Czy prawniczka pokaże Budzyńskiemu prawdziwe wyniki testów DNA na ojcostwo? Odpowiedzi na te pytania poznamy już jesienią w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej, ale już teraz wiemy, że w wątku niewiernego Andrzeja sporo się wydarzy, a kochanka Julia tak łatwo nie odpuści i nie spocznie, póki nie będzie miał Budzyńskiego na wyłączność!

Spójrz również: Koniec M jak miłość. Franka i Paweł ofiarami chłopaka Basi. Jasiek sprytnie podejdzie Zduńskich w ostatnim 1665 odcinku - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak Miłość. Andrzej zostawi Magdę dla Julii i dziecka! Kochanka zażąda, żeby nie wracał już do żony
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze