M jak miłość, odcinek 1664: Chwile grozy u Mostowiaków! Kisielowa przekaże Marysi, Uli i Bartkowi złe wieści - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp M jak miłość, odcinek 1664: Chwile grozy u Mostowiaków! Kisielowa przekaże Marysi, Uli i Bartkowi złe wieści - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1664: Chwile grozy u Mostowiaków! Kisielowa przekaże Marysi, Uli i Bartkowi złe wieści - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1664 odcinku "M jak miłość" do domu Mostowiaków wkroczy kolejne nieszczęście! Będzie miało twarz wzburzonej Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), która z samego rana obwieści straszliwe nowiny. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński), a nawet mała Kalinka (Oliwa Kępka) będą musieli wysłuchać bardzo złych wieści na temat Mostowiaków i całej Grabiny! Sprawdź co dokładnie powie Mostowiakom Kisielowa w 1664 odcinku "M jak miłość", zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" wydarzy się sporo zupełnie niezapowiedzianych akcji. Do Grabiny znienacka wróci Lilka (Monika Mielnicka) i okaże się, że wcale ona nie będzie największym nieszczęściem Mostowiaków! Okropną nowinę przyniesie do domu Marysi Kisielowa, która zacznie grzmieć, jakie zło właśnie nadciąga!

- Wybaczcie, kochani, że tak wcześnie, ale mam bardzo ważną sprawę, niecierpiącą zwłoki! - oznajmi pani sołtys dzierżąc w dłoni "Gazetę Gródka". 

Senna atmosfera przy śniadaniu Mostowiaków w 1664 odcinku "M jak miłość" pryśnie i wszyscy wytęża słuch. Co usłyszą Marysia, Lisieccy i Kalinka od zaaferowanej Kisielowej?

Zobacz też: M jak miłość. Druga córka Artura Rogowskiego w domu Mostowiaków! Jest dużo młodsza od Basi - ZDJĘCIE

M jak miłość odcinek 1664 ZWIASTUN. Powrót Lilki sprowadzi kłopoty na Mostowiaków! Ula nie znajdzie testamentu ojca

- To jest jeden wielki przekręt i skandal - pani sołtys zacznie się rozkręcać wobec milczenia Mostowiaków w 1664 odcinku "M jak miłość". 

Zdradzamy, że tym razem Kisielowa będzie miała rację, bo w 1664 odcinku "M jak miłość" przeczyta w "Gazecie Gródka" tekst Izy (Adriana Kalska), która wpadła na trop afery Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński). Marysia nareszcie zrozumie, że zainteresowany nią "amant" tak naprawdę jest oszustem, który na jej ziemiach szykuje przekręt na ogromną skalę! Jak sobie poradzą z tym fantem Mostowiakowie?    

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1663: Koniec Budzyńskiego. Wpadnie w histerię na myśl o ciąży Julii, a Magda przyłapie ciężarną Malicką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość. Ula okradziona z majątku ojca! Oszust Horbaczewski zabierze jej spadek po Jakubczyku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze