M jak miłość. Afera u Mostowiaków na 18-stce Mateusza. Przebiegłe przyjaciółki Ala i Ewka wygryzą Lilkę - WIDEO

2020-02-27 15:50 jkk
M jak miłość. Afera u Mostowiaków na 18-stce Mateusza. Przebiegłe przyjaciółki Ala i Ewka wygryzą Lilkę - WIDEO
Autor: TVP/VOD M jak miłość. Afera u Mostowiaków na 18-stce Mateusza. Przebiegłe przyjaciółki Ala i Ewka wygryzą Lilkę - WIDEO

Wielka afera w "M jak miłość"! Na 18-ce Mateusza (Krystian Domagała) krolować będą przebiegłe przyjaciółki: Ala (Alicja Ostolska) i Ewa (Jowita Chwałek)! Panny będą się świetnie bawić a Lilka (Monika Mielnicka) pójdzie w odstawkę... Śliczna i przebiegła siostrzenica księdza (Maciej Damięcki) ma zamiar szturmem wziąć Grabinę. I wygląda na to, że start będzie miała ostry... Czy Lilka pozwoli jej w "M jak miłość" odebrać sobie ukochanego?

Wielka afera w "M jak miłość"! Lilka tuż przed ślubem odda Mateusza ślicznej Ali?

Śliczna Ala, niewinna i grzeszna siostrzenica księdza szybko polubi się z Ewą (Jowita Chwałek) i zaczną przejmować władzę w Grabinie! Może niecałą, ale nad mężczyznami na pewno...

Pierwszą "ofiarą"  - ale nie ostatnią - uroku ślicznej Ali będzie Mateusz - to on zje z nią kolacje na plebanii. Jej zachowaniem za żenowany będzie proboszcz, a Mateusz bezie walczył ze sobą: odpowiedzieć na puszczone "oczko"i uśmiechy, czy uciec?

Najwyraźniej jednak Mateusz daleko nie ucieknie, bo jego 18-ka będzie całkowicie w rękach dwóch dziewczyn: Ali i Ewy! Gdzie w tym czasie będzie załamana Lilka w ciąży z gwałcicielem?

- Na tym zadupiu jest tak nudno, jak wy tu żyjecie? - będzie pytać Ala Mateusza w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

- Jakoś żyjemy... - odpowie jej smutno Mateusz. Być może właśnie w tym momencie śliczna "diablica" wpadnie na pomysł, jak go rozweselić. 18-ka Mateusza, na którą Barbara lepi pierog to doskonała okazja, żeby zabłysnąć...

- Dla Ali życie w Grabinie jest szokiem. Myśli, że zabłyśnie w niej - mówi o swojej serialowej bohaterce Alicja Ostolska w "Kulisach M jak miłość". - Jest przyzwyczajona do dużego miasta, chce tutaj wprowadzić ten cały zamęt.

M jak ,miłość: Ala (Alicja Ostolska)
Autor: TVP/VOD

I wygląda na to, że doskonale jej się to uda! Na 18-ce Mateusza to ona i Ewa będą królować, a Lilka pójdzie w odstawkę! Ala z Ewą wparują do domu Mostowiaków z usmiechami i mnóstwem pomysłów. To one udekorują dom mnóstwem kolorowych balonów i będą się przy tym świetnie bawić! Czyżby to Ala miała ostatecznie stanąć na drodze do ślubu Lilki i Mateusza?

- Niespodzianka! - zawoła Ewa na widok wściekłej Lilki w drzwiach domu Mostowiaków. Ala odpowie jej: - No, to fakt... O, ja pierdziu Czy na twarzy Ali w tym odcinku "M jak miłość" Lilka zobaczy pogardliwy uśmiech? Cokolwiek się stanie, Lilka  "M jak miłość" nie podda się bez walki!

Najnowsze