Koniec M jak miłość. Olek przyzna się do zabicia Artura w ostatnim 1522 odcinku. Poświęci się dla Izy i Marcina - ZWIASTUN

2020-05-26 21:26 jkk
Koniec M jak miłość. Olek przyzna się do zabicia Artura w ostatnim 1522 odcinku. Poświęci się dla Izy i Marcina - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm Koniec M jak miłość. Olek przyzna się do zabicia Artura w ostatnim 1522 odcinku. Poświęci się dla Izy i Marcina - ZWIASTUN

Na koniec "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) przyzna się do winy po to, żeby obronić Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski)! W ostatnim 1522 odcinku "M jak miłość" Olek wstanie i opowie całą prawdę, jak zabijał Artura (Tomasz Ciachorowski)! I nie tylko poczucie winy popchnie go do tego, ale głównie o rodzinę! Olek nie chce, żeby Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) dłużej cierpieli przez Artura i przez niego samego... Zobaczcie ZWIASTUN 1522 odcinka "M jak miłość".

Koniec M jak miłość. Olek przyzna się do winy - znów poświęci się dla rodziny!

W 1522 odcinku "M jak miłość" Olek zszokuje wszystkich swoim przyznaniem się do winy! Nawet ziejący zemstą, zawsze cyniczny psychol Kamil zblednie, kiedy usłyszy słowa Olka!

Po pierwsze Olek przyzna się do zabójstwa Artura i opowie ze szczegółami, jak pomógł mu odejść z tego świata.  Ale Olek powie coś jeszcze, co będzie szokiem dla wszystkich obecnych na sali sądowej. I tym samym przyzna się do drugiego przestępstwa - wyzna, że okłamał swoją rodzinę! Po co to zrobi?

Koniec M jak miłość - ZWIASTUN 1522 odcinka. Olek przyzna się do zabójstwa Artura w finale sezonu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

- Zraniłem Artura Skalskiego w trakcie bójki. Nie planowałem tego, broniłem się. W trawie znalazłem kawałek szkła. Uderzyłem. Kiedy zobaczyłem jak groźny jest krwotok, zadzwoniłem na pogotowie.  - zacznie swoją niespodziewaną mowę końcową Olek w 1522 odcinku "M jak miłość".

- Wtedy Skalski, prawie tracąc już przytomność, zaczął grozić mojej rodzinie. Powiedział, że go nie zamkną, że trafi do szpitala, a kiedy wyjdzie zabije Izę, Marcina i ich dzieci - doda Olek.

Na koniec "M jak miłość" Olek powie kilka s¦ o swojej rodzinie: - Nie, nie udzieliłem pomocy temu człowiekowi i chciałbym z całą mocą podkreślić, że moja rodzina nie znała przebiegu tych wydarzeń. Ich również okłamałem - zakończy Olek.

Nie będziemy mieć żadnych wątpliwości, że Olek "kładąc głowę pod topór" wymiaru sprawiedliwości zrzuci z siebie poczucie winy. Ale nie pociągnie za sobą Izy i Marcina - podobnie, jak w nocy w domku nad jeziorem,  odda siebie, żeby znów ochronić ich na koniec "M jak miłość"...

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze