Koniec M jak miłość, odcinek 1522: Kto chce zabić Barbarę Mostowiak? Tajemnica zamachu na nestorkę tylko u nas!

2020-05-23 17:52 jkk
Koniec M jak miłość, odcinek 1522: Kto chce zabić Barbarę Mostowiak?
Autor: tvp/vod Koniec M jak miłość, odcinek 1522: Kto chce zabić Barbarę Mostowiak?

Na koniec "M jak miłość" nieszczęście spadnie na samą Barbarę Mostowiak (Teresa Lipowska)! W życiu jej przyjaciela, Józefa Modrego (Stefa Friedmann) pojawi się opiekunka psychopatka (Magdalena Rembacz), która ma wobec niego bardzo złe zamiary. W 1522 odcinku "M jak miłość" przekonamy się, że jest gotowa zabić Barbarę! Z kim jest w spisku psycholka? Czy to zamach z zemsty za dawne - prawdziwe lub urojone - krzywdy? Czy Barbara zginie zobaczymy już w 1522 odcinku "M jak miłość"!

Koniec M jak miłość. Czy Barbara przeżyje zamach?

Dramat nabierze, kiedy Barbara nabierze podejrzeń wobec "opiekunki" Modrego. Mostowiakowa w 1522 odcinku "M jak miłość" zostanie wyrzucona z domu przez psychopatkę. My zobaczymy rozmowę, podczas której młoda kobieta będzie pobierać instrukcje, jak sobie ostatecznie z seniorką poradzić. Kto będzie udzielał wskazówek psycholce?

Z rozmowy w 1522 odcinku "M jak miłość" będzie wynikało jasno, że opiekunka ma pozbyć się Barbary. Kto chce zabić nestorkę rodu Mostowiaków? Nie zobaczymy twarzy mordercy, bo rozmowa będzie telefoniczna, ale możemy spróbować zastanowić się, kto za tym wszystkim stoi. Czy nowa postać, która pojawi się w odcinkach "M jak miłość" po wakacjach", czy cień z przeszłości Barbary?

Koniec M jak miłość. Barbara na tropie morderczyni z Grabiny

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Jak pamiętamy Barbara długo nie mogła zaakceptować rodzącej się miłości pomiędzy jej córką Małgosią (Joanna Koroniewska), a Michałem (Paweł Okraska) Łagodą, synem Zenona (Emil Karewicz) - - pierwszej wielkiej miłości Barbary - ojca Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Zenon wrócił z synem po 40 latach do Grabiny i dopiero wtedy dowiedział się, że Barbarą ma z nim córkę, przyrodnią siostrę Michała. Zenon osiedlił się wówczas - podobnie jak dzisiaj Modry - w Grabinie i założył przetwórnię owoców, którą zapisał Marysi. Jego grób w Graninie Barabara do dziś często odwiedza...

Ostatecznie Michał ożenił się z Małgosią, ale związek zakończył się rozwodem i jego wyjazdem do USA. Po latach w Stanach miał się odbyć ponowny ślub Małgosi i Michała, ale para miała tragiczny wypadek, w którym Michał zginął! Małgosia straciła wtedy ciążę, oszalała i wpadła w ręce niebezpiecznej sekty, która miała jej zastąpić wszystkie straty. Może tajemniczy zabójca Barbary ma z nimi związek? 

I ostatnim sezonie "M jak miłość" do Grabiny zawitał także Maciej Kalicki (Aleksander Kaleta), który okazał się synem Starskiego. Chłopak wdarł się do rodziny Marysi udając lekarza, a przez długi czas trudno było go podejrzewać o dobre zamiary. Ostatecznie okazało się, że chłopak ma wielki żal do ojca, który go odtrącił. Dotknięty traumą, niestabilny Kalicki mógł swoje żale umiejscowić w postaci Barbary...

A może po prostu Modry na koniec "M jak miłość" przyciągnął do siebie uwagę szajki, który zabija i okrada starszych ludzi? Barbara, jako jedyna przyjaciółka Józefa "czuje pismo nosem" i zaczyna śledztwo wokół psychopatycznej opiekunki... Czy Barbara zginie przez swoje dobre serce? Czy jednak mordercą okaże się zapomniany psychopata z przeszłości - na odpowiedź musimy poczekać do kolejnych odcinków "M jak miłość" po wakacjach 2020. 

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.