M jak miłość, odcinek 1496: Marysia przy grobie ojca zdemaskuje oszusta Macieja! Zaginiony syn Starskiego zgarnie cały majątek?

2020-02-24 20:52 jkk
M jak miłość, odcinek 1496: Marysia przy grobie ojca zdemaskuje oszusta! Zaginiony syn Starskiego wreszcie się przyzna
Autor: TVP/VOD M jak miłość, odcinek 1496: Marysia przy grobie ojca zdemaskuje oszusta! Zaginiony syn Starskiego wreszcie się przyzna

W 1496 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wreszcie zdemaskuje groźnego oszusta! Maciej Kalicki (Aleksander Kaleta), zaginiony syn Kamila Starskiego (Radosław Krzyżowski), przyzna się kim jest... w nocy na cmentarzu! Marysia podejmie "męską" decyzję - wszystkie "trupy z szafy" trzeba wyjąć! Czy syn Starskiego zacznie zagrażać Marysi i jej rodzinie w 1496 odcinku "M jak miłość" W końcu oszustowi może chodzić o duże pieniądze ze spadku po Kamilu...

"M jak miłość" odcinek 1496 - poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

To będzie ciężki dzień dla Marysi w 1496 odcinku "MJ jak miłość". Jednak dzięki zachowaniu spokoju i żelaznej konsekwencji ujawni w końcu groźnego oszusta! Kim jest zaginiony syn Starskiego?

Nocna rozmowa na cmentarzu już sama w sobie będzie zapowiadała się w 1496 odcinku "M jak miłość" na groźną... Tyle, że to Marysia wyjdzie z niej z twarzą, a oszust będzie się wił w tłumaczeniach!

I choć do ostatniej chwili Kalicki będzie udawał, że nie ma pojęcia o co chodzi w końcu będzie musiał się przyznać, że jest zaginionym synem Starskiego!

Marysia nabierze sił i podejmie ostateczną decyzje o poważnej rozmowie po lekturze dostarczonych przez Wernera (Jacek Kopczyński) dokumentów. Będzie z nich wynikało niezbicie, że Kalicki to syn Starskiego!

Na wieczornym spacerze po cmentarzu w 1496 odcinku "M jak miłość" Kalicki będzie wypytywał Marysię o Lilkę i Mateusza. Ale ona nic mu nie powie, tylko wyjawi, że jest inna przyczyna jej zdenerwowania...

- Wszystkiego mogłem się spodziewać, pani Marysiu, ale spacer po cmentarzu... - Kalicki będzie jeszcze próbował swoich uroczych sztuczek.

- Widzisz, nie tylko ksiądz zna historie okolicznych rodzin. Zobacz, tutaj jest grób Zenona Łagody, mojego biologicznego ojca - zacznie. - Wychowywał mnie kto inny. On zostawił moja mamę, kiedy była ze mną w ciąży Dowiedziałam się o tym jako dorosła kobieta - wyzna swoją tajemnicę Marysia w 1496 odcinku "M jak miłość".

- Rzeczywiście, prawdziwe rodzinne dramaty i tajemnice...

- Tak... Z tymi dramatami i tajemnicami rodzinnymi masz dużo wspólnego - w końcu Marysia powie to Kalickiemu prosto w oczy! Co on na to?

- Nie wiem o czym pani mówi... - jeszcze raz spróbuje Kalicki.

- Wiesz - odpowie mu krótko  Marysia i wręczy mu dokumenty detektywa.

- Głupio wyszło, najpierw chciałem się dowiedzieć, kim jesteście, a potem nie wiedziałem jak wam powiedzieć - w tym momencie 1496 odcinka "M jak miłość" zacznie się gęsto tłumaczyć syn Starskiego.

- Będę musiała skontaktować się z mecenasem Wernerem. Twój ojciec uczynił go wykonawcą testamentu - podsumuje Marysia. Co na to Kalicki? Czy będzie chciał pieniędzy, czy czegoś więcej? Finał nocnej rozmowy na cmentarzu zobaczymy w 1496 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze