M jak miłość. Małgosia w sekcie! Tomek ukrywa przed Mostowiakami co się dzieje z Gosią

2014-09-02 9:37 Ag

Małgosia (Joanna Koroniewska) nie wróci do "M jak miłość", a sekta, która ją wciągnęła w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2014 zamieni w koszmar życie Tomka (Andrzej Młynarczyk), Wojtusia (Feliks Matecki), jego opiekunki Joanny (Barbara Kurdej-Szatan) oraz całej rodziny Mostowiaków. W 1074 odcinku "M jak miłość" po powrocie z USA i spotkaniu z Gosią, Tomek ukrywa prawdę o tym co się z nią dzieje przed Barbarą (Teresa Lipowska). Tajemnicę Tomka poznają tylko Marek (Kacper Kuszewski), Marta (Dominika Ostałowska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

"M jak miłość" odcinki 1073-1074 - poniedziałek 1.09.2014 i wtorek 2.09.2014 w TVP2

Tomek, przebywająca w USA Małgosia i tajemnicza Joanna, opiekunka, która przywiozła Wojtka do Polski to jeden z najbardziej emocjonujących wątków w nowym sezonie "M jak miłość" jesienią 2014. Cała trójka będzie miała swoje sekrety, a widzowie przez długi czas nie dowiedzą się co się stało z Gosią, kim jest Joanna i o co chodzi z sektą, która wciągnęła Chodakowską.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2014. Pogrzeb i testament Michała Łagody. Małgosia, Marysia i Wojtuś dostaną spadek po Michale

W 1073 odcinku "M jak miłość" po ucieczce przed Tomkiem z hotelu Joanna zamieszkuje ze swoją matką, Dorotą (Katarzyna Żak), której opowiada o swoim pobycie w Stanach. Niania Wojtusia zdradza, że Małgosia związała się z niebezpieczną sektą.

- Widziałam, jak życie tych ludzi, u których pracowałam, zmienia się z dnia na dzień… z sielanki w koszmar. Teraz będą szukać Wojtka… - wyznaje z przerażeniem Joasia. Ale opiekunka Wojtusia nie wie, że śmiertelne niebezpieczeństwo grozi także jej.

Tymczasem Tomek próbuje dowiedzieć się od syna czegoś na temat Małgosi. W końcu podejmuje decyzję o wyjeździe do Ameryki w poszukiwaniu zaginionej byłej żony. Chodakowski spotyka się z Gosią, a trzy tygodnie później, w 1074 odcinku "M jak miłość", po powrocie do Polski przekazuje teściom złe wiadomości - Małgosia cierpi na depresję i nie może na razie zaopiekować się dziećmi.


Patrz: M jak miłość po wakacjach 2014. Sekta Małgosi na tropie Joanny. Tomek uratuje opiekunkę Wojtusia przed zemstą Gosi


Załamana Barbara nie może uwierzyć, że jej córka ma problemy psychiczne i nie chce wracać do Polski choć w Ameryce została zupełnie sama - bez Michała Łagody (Paweł Okraska) i Wojtusia. - - Jesteś pewien, że Gosia świadomie podjęła taką decyzję i że to dla niej najlepsze rozwiązanie? - dopytuje zięcia.

Tomek dla dobra teściowej nie mówi jej jednak całej prawdy. Zapewnia, że Małgosia potrzebuje teraz spokoku i wróci jak tylko dojdzie do siebie. Już po pogrzebie Michała, Tomek prosi o spotkanie rodzeństwo swojej byłej żon i dopiero z nimi jest całkowicie szczery.

- Przepraszam, że was tu ściągnąłem, ale nie chciałem wtajemniczać w tę sprawę rodziców…. Dopóki można, chciałbym im tego oszczędzić. Ale wy chyba powinniście poznać całą prawdę… - zaczyna tę trudną rozmowę.

Po chwili ujawnia, że Małgosia związała się z niebezpieczną sektą, która ma nad nią całkowitą kontrolę - dlatego zerwała kontakt z rodziną i nie odbiera telefonów nawet od syna. Tomek postanowia jednak o dawną ukochaną walczyć, dla dobra Wojtka. I o pomoc prosi w końcu Joasię.

Chodakowski próbuje przekonać dziewczynę, by zgodziła się na rozmowę w cztery oczy: - Bardzo mi zależy na tym spotkaniu, mam tyle pytań i tylko pani może mi na nie odpowiedzieć…

Wkrótce potem Tomek i Joanna rozpoczną wspólną walkę z sektą Małgosi, która zagraża Wojtusiowi i reszcie rodziny Mostowiaków.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Najnowsze