M jak miłość

Koniec M jak miłość. Ewa przed śmiercią zdąży jeszcze zmanipulować Artura! Tylko Marysia przejrzy zamiary Kalinowskiej - ZDJĘCIA, WIDEO

Na koniec "M jak miłość" Ewa (Anna Kerth) może umrzeć. O tym, że zginie z rąk Daniela (Paweł Prokopczuk), którego córka Zosia umarła w wyniku błędu lekarskiego Kalinowskiej pisaliśmy jako pierwsi. Możliwe jest też, że zanim sąsiad Rogowskich strzeli, Ewa umrze ze strachu, bo znacznie pogorszy się jej stan psychiczny. Pewne jest jednak, że zanim Kalinowska zejdzie z tego świata i zapłaci za swoje grzechy, zdąży jeszcze zmanipulować Artura (Robert Moskwa)! Tylko Marysia (Małgorzata Pieńkowska) ją przejrzy w ostatnim 1736 odcinku "M jak miłość". Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1736 ostatni przed wakacjami - wtorek, 30.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnim 1736 odcinku "M jak miłość" wokół Ewy Kalinowskiej zrobi się gorąco. Wspólniczka Artura zacznie dostawać pogróżki, a Daniel będzie walczył ze sobą, czy zastrzelić panią doktor, czy jednak nie. Na jaw wyjdą też inne grzeszki Ewy. Okaże się, że "idealna" pani doktor ma problemy z alkoholem i stanami lękowymi, które wzmogą się w wyniku ataków Daniela. Ale manipulacja to jej drugie imię. Cokolwiek się zdarzy, to Kalinowska jeszcze zdąży zbajerować Artura!

- Ewa była dużą marzycielką. Chciała mieć nie tylko idealną karierę i być świetną lekarką, ale i mieć idealną rodzinę - zdradza Anna Kerth w "Kulisach M jak miłość". - Gdy jedno po drugim zaczęło się walić, to pojawił się wstyd i dlatego nałożyła maskę... 

W ostatnim 1736 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2023 Artur wyzna Marysi, że spojrzał inaczej na swoją wspólniczkę. Niewątpliwie Ewa zaleje go opowieściami o swoim nieszczęściu i cierpieniu, a dobry człowiek, jakim jest Rogowski, nabierze się na to!

- Ewa jest dziwna, ma swoje problemy - wyzna Artur Marysi w 1736 odcinku "M jak miłość". - Trochę inaczej na nią patrzę teraz... To jest samotny, bardzo nieszczęśliwy człowiek - orzeknie Rogowski. Jaka będzie reakcja Marysi?

- Jesteśmy tylko ludźmi i bardzo łatwo nami manipulować - komentuje Małgorzata Pieńkowska w "Kulisach M jak miłość" z wyraźnym uśmieszkiem. - Trzeba być szalenie mądrym i uważnym, by nie zwracać uwagi na "okładkę" i bardziej czuć - dodaje tajemniczo serialowa Marysia. 

Czy Ewa w finale "M jak miłość" zdoła "przekabacić" Artura na swoją stronę, wbrew ostrzeżeniom jego żony? Daj znać, co tym myślisz w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: Iza w M jak miłość jest chora psychicznie! Wróciła afera z Bosackim. Fani zauważyli jeden ważny szczegół! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Przeszłość Ewy Kalinowskiej znów ją dopadnie! Śmierć córki Daniela doprowadzi do tragedii w ostatnim odcinku
Sonda
Czy Ewa Kalinowska w "M jak miłość" przed śmiercią zdąży uwieść Artura Rogowskiego?
Listen on Spreaker.
Najnowsze