M jak miłość

Julia z M jak miłość pożegnała Sylwię! To ostateczny koniec wkurzającego duetu wrednych prawniczek w serialu? - WIDEO

2023-07-19 9:53

W "M jak miłość: po wakacjach nastąpi ostateczny koniec duetu Julii (Marta Chodorowska) i Sylwii (Hanna Turnau) ? Widowie nie ukrywają, że te dwie postaci są nieźle irytujące, a to głównie dlatego, że Malicka od dawna knuje za plecami Andrzeja (Krystian Wieczorek), a Sylwia zawsze stała po jej stronie. Teraz Marta Chodorowska pokazała na Instagramie pożegnanie z koleżanką z planu. Czy to oznacza, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" nastąpi rozłam duetu Julii i Sylwii? Sprawdź, co już wiadomo i zobacz WIDEO zza kulis serialu.

Julia z "M jak miłość" żegna się z Sylwią! To koniec ich intryg?

Julia i Sylwia wspierają się od początku pojawienia się w "M jak miłość", a widzowie nie ukrywają, że to jeden z bardziej przebiegłych duetów, który miesza w życiu ulubionych Budzyńskich.

Informowaliśmy już, że była kochanka Andrzeja dopiero rozpoczęła swoję chorą gierkę, a do ostatecznego ataku przystąpi dopiero w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach. Zachowanie prawniczki wymknie się spod kontroli, a Sylwia jeszcze nie wie, że jest manipulowana przez przyjaciółkę. Stoi za nią murem, ma Andrzeja za bawidamka i oszusta i nigdy nie okazywała mu krzty sympatii. Nie przewidziała jednak, że Malicka okaże się na tyle podła, że karmi ją kłamstwami o rzekomym nachodzeniu Budzyńskiego i wysyłaniu SMS-ów z groźbami. Sylwia nie ma pojęcia, że to nieprawda, że mąż Magdy (Anna Mucha) naprzykrza się jej przyjaciółce. 

Na profilu na Instagramie Marty Chodorowskiej pojawiło się za to nagranie, w którym żegna się z Hanną Turnau! Okazuje się, że serialowa prawniczka Sylwia znika z planu, ale na szczęście nie na zawsze! Z słów Chodorowskiej wynika, że chodzi tylko o przerwę wakacyjną i urlop. Czy jednak Sylwia dalej wesprze Julię w nowych odcinkach "M jak miłość", kiedy dowie się, że ta wciska jej same kłamstwa? 

Sylwia odwróci się od Julii w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach?

Jak wiadomo, Julia spróbuje upozorować własną śmierć i wrobić Andrzeja w zabójstwo. To się nie uda, kobieta wyląduje na policji, a Andrzej prawdopodobnie zostanie oczyszczony z pomówień. Malicka nie zniknie jednak tak szybko z "M jak miłość" i z życia Budzyńskich, bo Marta Chodorowska cały czas bierze udział w nagrywkach. Na profilu aktorki na Instagramie widać biegnącą Sylwię, czyli obie panie wezmą udział w kolejnych odcinkach. Czy jednak dalej będą się tak przyjaźnić? 

Pewnym jest to, że Sylwia na dobre zauroczy się w Adamie (Jacek Kopczyński), a romans z Wernerem przerodzi się w coś więcej. On jest przecież najlepszym kolegą Andrzeja i Magdy, więc możliwe, że przekabaci partnerkę na "dobrą" stronę. Sylwia prędzej czy później dowie się także, że przyjaciółka niejednokrotnie ją okłamała i upozorowała swoją śmierć. Te wszystkie informacje sprawią, że Kostecka może chcieć pożegnać przyjaźń z Julią raz na zawsze. 

M jak miłość. Tak skończy Sylwia w nowym sezonie! Nawet Julia wyśmiała wredną przyjaciółkę
Najnowsze