Joasia wylatuje z M jak miłość?! Barbara Kurdej-Szatan prosiła, aby zostać, ale o wszystkim zdecydują fani!

i

Autor: MTL Maxfilm Joasia wylatuje z M jak miłość?! Barbara Kurdej-Szatan prosiła, aby zostać, ale o wszystkim zdecydują fani!

Joasia wylatuje z M jak miłość?! Barbara Kurdej-Szatan prosiła, aby zostać, ale o wszystkim zdecydują fani!

Szokujące wieści z "M jak miłość"! Jak poinformował plotek.pl produkcja serialu zadecyduje, czy w dalszych odcinkach u boku Leszka (Sławek Uniatowski) zostanie Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), czy jego nowa kochanka Luiza (Dominika Kryszczyńska). O wszystkim mają zadecydować widzowie, którzy wybiorą, która z nich bardziej im się podoba. Czyli zapowiada się na to, że Joasia może nie tylko stracić Leszka na rzecz młodszej i ładniejszej kochanki, ale i Kurdej-Szatan pracę! Jak dokładnie miałaby wyglądać ta rywalizacja i głosowanie widzów nowego sezonu "M jak miłość" jeszcze dokładnie nie wiadomo, ale jest coraz bardziej pewne, że to koniec kariery Joasi w "M jak miłość"!

Joasia zniknie z "M jak miłość"?! Wszystko zależy od fanów

Sensacyjne wieści z "M jak miłość". Od jakiegoś czasu krążyły pogłoski, że "to ostatnie podrygi" Joasi w serialu. Gwiazda miała już nawet nie wracać na plan po urodzeniu 2-go dziecka, ale okazuje się, że uprosiła ważną osobę, aby mogła zostać. Jednak wygląda na to, że nie na długo! W nowym sezonie fani będą nie tylko świadkami wojny Joasi z Luizą, ale osobami, które zadecydują o wyniku tej walki!

Jak poinformował portal plotek.pl to mogą być ostatnie chwile Kurdej-Szatan w roli Joasi Chodakowskiej w "M jak miłość". Jak zdradził informator portalu z produkcji serialu, Joasia miała już w 22 sezonie nie wrócić, ale uprosiła producenta, aby mogła zostać!

- Barbara Kurdej-Szatan miała nie wracać do "M jak miłość", ale prosiła pana Tadeusza Lampkę, producenta "M jak miłość" o pracę i on zgodził się przywrócić jej postać do scenariusza - zdradziła plotek.pl osoba z produkcji serialu. - Pan Tadeusz lubi Basię, ale Dominika też mu się spodobała jako aktorka. Ciekawe, co wyjdzie z tej rywalizacji aktorek. Dominika już gra na planie.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1600: Wstrząsający dramat Barbary. Stanie twarzą w twarz z nowym Mateuszem i pęknie jej serce. Wszyscy będą płakać

Kinga odchodzi z M jak miłość? Katarzyna Cichopek marzy o kolejnym hicie TVP - WIDEO
M jak miłość: Dominika Kryszczyńska (nowa kochanka Leszka)

i

Autor: AKPA M jak miłość: Dominika Kryszczyńska (nowa kochanka Leszka)

Grający Leszka w "M jak miłość" Sławek Uniatowski w maju b.r. pożegnał się z serialem. Jednak producenci zdecydowali nie tylko o pozostawieniu jego postaci, ale rozbudowaniu jego wątku! Informator plotka.pl z produkcji serialu, zdradził, że na takich zmianach zaważyły wątpliwości co do jednej z aktorek. Chodzi o Kurdej-Szatan!

- Wątek Basi Kurdej-Szatan stanął pod znakiem zapytania, bowiem w serialu "M jak miłość" pojawiła się nowa postać Luizy, grana przez Dominikę Kryszczyńską. Postać Dominiki będzie rywalizować z Asią (Barbara Kurdej-Szatan) o serce postaci Uniatowskiego - wyjaśnił informator plotka.pl. 

Jak się okazuje jest już blisko decyzji, że ta z pań, która przegra rywalizację o serialowego Leszka na zawsze pożegna się z "M jak miłość"! I jest wysoce prawdopodobne, że to będzie Joasia, choć jak zapewnia informator z produkcji serialu, o wszystkim mają zadecydować fani. 

Jak dotąd z wątku Joasi w "M jak miłość" odszedł już Michał - Paweł Deląg w czerwcu pożegnał się z serialem. Ona sama wróci w nowym sezonie z dziećmi i jak pisaliśmy jako pierwsi Leszek ma się jej oświadczyć i tym razem zostać przyjęty. Logiczne więc byłoby, aby wyjechali razem za granicę i tak pożegnali się z widzami. Ale skoro wątek Leszka ma być rozbudowany, a jego nowa dziewczyna Luiza będzie walczyła o długą rolę w serialu, ten wariant odpada. Jak zatem odejdzie Joasia? Wygląda na to, że tak ja będą tego chcieli fani!

- Jeśli Luiza wygra, to scenarzyści mogą okroić wątek Basi, a nawet usunąć jej postać z serialu. Na razie jeszcze nie ma decyzji, co zrobić z jej postacią. Wszystko zależy od tego, która z aktorek i która postać bardziej spodoba się widzom - zdradzi w rozmowie z Plotkiem jeden z pracowników produkcji "M jak miłość.

Zobacz koniecznie: QUIZ. Rozpoznaj bohaterów M jak miłość po jednym zdjęciu! Zdobędziesz 7/11 nawet jak znasz tylko Mostowiaków

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze