Janek nigdy nie wróci do M jak miłość? Tomas Kollarik pokazał jak się zmienił i co teraz robi -ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Janek nigdy nie wróci do M jak miłość? Tomas Kollarik pokazał jak się zmienił i co teraz robi -ZDJĘCIA

Janek nigdy nie wróci do M jak miłość? Tomas Kollarik pokazał jak się zmienił i co teraz robi -ZDJĘCIA

Janek z "M jak miłość" znalazł sobie zajęcia i nie ma zamiaru wracać do Grabiny. Tomas Kollarik zaangażował się w inne projekty, nie tylko filmowe i odnalazł nową pasję! Niestety, dla fanów jego roli w historii rodu Mostowiaków nie jest to dobra wiadomość - Janek już nigdy tam nie wróci! To oznacza, że zapewne nie zobaczymy w "M jak miłość" również Soni - bezgranicznie oddana ukochanemu narzeczona wyjechała z komendantem i nie ma takiej opcji, aby wróciła bez niego. Zwłaszcza, że Barbara Wypych jest niezwykle rozchwytywaną gwiazdą. Zobacz ZDJĘCIA - czym zajmuje się teraz Janek Morawski!

"M jak miłość". Zła wiadomość dla fanów Janka. Tomas Kollarik znalazł sobie inne zajęcie i już nie wróci do serialu

Przypomnijmy - w 21 sezonie "M jak miłość" Janek przeżył koszmarny dramat. Okazało się, że policjant działał nie tylko jako komendant posterunku w Lipnicy - był również tajnym agentem, rozpracowującym mafię! Ponieważ był w tym bardzo skuteczny na zemstę bandytów nie trzeba było długo czekać. Wszyscy na pewno pamiętamy przerwany przez strzały zamachowca ślub Janka z Sonią i komendanta, który dogorywał w kałuży krwi. Kolejne miesiące jego życia zdominował paraliż - istniała poważna obawa, że już nigdy nie będzie chodził, a on sam umierał ze strachu o życie Soni. Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze - Olek (Maurycy Popiel) uratował życie i przywrócił sprawność Janka, ale para narzeczonych nadal musiała uciekać przed mafią. I tyle ich widzieliśmy...

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Janek i Sonia w ogóle nie pojawili się na planie "M jak miłość"! Barbara Wypych została wielką gwiazdą "Stulecia Winnych" i dostała nową rolę w serialu konkurencji. Tomas Kollarik zaangażował się w off-owe projekty w filmach krótkometrażowych, dostał ważną rolę w serialu TVP "Wojenne dziewczyny" a teraz znalazł sobie jeszcze nowe zajęcie!

Zobacz też: Grają razem w M jak miłość, a prywatnie są rodziną! Teraz Ewelina i Bartłomiej Nowosielscy ogłaszają radosną nowinę

M jak miłość. Magda będzie miała wypadek?! Urządzi sobie szaleńczy rajd po lesie, a nie umie jeździć - WIDEO
M jak miłość: Tomas Kollarik (Janek), Eliza Gwiazda na vipcross2021

i

Autor: AKPA

Komendant Morawski z "M jak miłość" wziął udział w imprezie dla gwiazd - szaleńcza rajdy samochodem terenowym to tylko skromna część tej zabawy. Kollarik próbuje tam wszystkiego i widać, że złapał bakcyla! 

- Jeszcze troszkę popróbuję, ale muszę być ostrożny - mówił Janek z "M jak miłość" do kamery próbując jazdy w specjalnych goglach na rowerze. 

Ale kiedy gwiazdor "M jak miłość" wysiadł z samochodu, którym musiał przejechać trudny rajd bo zabłoconym lesie, wyglądał na bardzo szczęśliwego.

- Coś wspaniałego, coś pięknego... - mówił Kollarik z wielkim uśmiechem. 

 Na pewno fani "M jak miłość" życzą jak najlepiej jednemu ze swoich ulubieńców, ale informacja o tym, że Janek już nie wróci na pewno nikogo nie ucieszy. Pozostaje mieć nadzieję, że Kollarik, podobnie jak zdarzało się już nie raz innym aktorom - poszaleje, odpocznie i jednak Janek kiedyś zawita do Grabiny! 

Nie przegap: Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną mają powód do radości. Posypały się gratulacje

M jak miłość: Tomas Kollarik (Janek)

i

Autor: Instagram
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze