Gwiazda M jak miłość zanim odeszła ciężko chorowała. Olga Szomańska dopiero teraz ujawnia prawdę o chorobie!

i

Autor: MTL Maxfilm Gwiazda M jak miłość zanim odeszła ciężko chorowała. Olga Szomańska dopiero teraz ujawnia prawdę o chorobie!

Gwiazda M jak miłość zanim odeszła ciężko chorowała. Olga Szomańska dopiero teraz ujawnia prawdę o chorobie!

Marzenka w "M jak miłość" to była niezwykle jasna, serdeczna, dobra, kochająca postać. Zanim odeszła na zawsze w tragicznym wypadku samochodowym z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) , wniosła do serialu mnóstwo radości i ciepła. Tymczasem okazuje się, że grająca ją Olga Szomańska od kilku lat walczy z poważną chorobą. Zanim gwiazda pożegnała się z "M jak miłość" musiała zmierzyć się z wielkim i niezwykle podstępnym przeciwnikiem. Prawdę Szomańska wyznała na swoim profilu na Instagramie. Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z Instastory gwiazdy "M jak miłość.

Gwiazda "M jak miłość" wyznała całą prawdę o swojej chorobie

Olgę Szomańską pokochały miliony Polaków za rolę Marzenki w "M jak miłość". Dobra, kochająca, uśmiechnięta, szczera i zawsze dzielnie zmagająca się z przeciwnościami losu bohaterka, była jedną z najjaśniejszych kobiet w serialu! Ciężko znaleźć ZDJĘCIA smutnej i wściekłej Marzenki, choć życie nie zawsze ją pieściło. Najczęściej Marzenka to był zawsze uśmiechnięty blond-włosy anioł! Tymczasem okazuje się, że grająca ją Olga Szomańska od 2019 roku walczy z okrutną chorobą!

- To było w 2019. Wyszłam tylko dzięki lekom i terapii. To nie wstyd o tym mówić . Jeśli potrzebujesz pomocy, nie bój się. Nie jesteś w tym sama - napisała gwiazda "M jak miłość" na czarno-białym zdjęciu w Międzynarodowym Dni Walki z Depresją.  

Zobacz też: M jak miłość. Ostatni list Oli do Tadeusza. Tak go dobije po zdradzie i ucieczce z mężem - WIDEO

M jak miłość. Olga Szomańska (Marzenka)

i

Autor: Instagram

- To już 4 rok, od kiedy świadomie walczę z depresją - widzimy na Instastory Olgi Szomańskiej.-  Nie było lekko zacząć, nie jest lekko walczyć, ale uczucie jakie mi towarzyszy, kiedy odnoszę małe sukcesy jest niezwykłe. Gwiazda "M jak miłość" opublikowała także poruszający wiersz o smutku - zobacz w GALERII ZDJĘĆ.

Olga Szomańska jest jedną z gwiazd "M jak miłość", które w ostatnich dniach odważnie przyznały się do depresji, chcąc przynieść ulgę i dać nadzieję tym, którzy nie mają jeszcze siły, aby się z tym zmierzyć. Oprócz Szomańskiej o swoich zmaganiach z chorobą wyznała cała prawdę Alżbeta Lenska, czyli serialowa Patrycja Argasińśka. Z kolei 16-letnia Gabriela Świerczyńska w odważnym wywiadzie wyznała, że korzysta z pomocy terapeuty, ale nie ujawniła szczegółów na temat stanu swojego zdrowia.  

Gwiazdom życzymy wytrwałości w walce z podstępną chorobą i pełnego powrotu do zdrowia!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1641: Anita powie Kamilowi o nowym członku ich rodziny! Gryc nie zgodzi się na taką zmianę - ZDJĘCIA

M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! Tutaj zamieszka z Łukaszem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze