Gwiazda M jak miłość w Stuleciu Winnych. Tajemnicza Michelle w 3 sezonie będzie córką jednego z Winnych - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych Gwiazda M jak miłość w Stuleciu Winnych. Tajemnicza Michelle w 3 sezonie będzie córką jednego z Winnych - ZDJĘCIA

Gwiazda M jak miłość w Stuleciu Winnych. Tajemnicza Michelle w 3 sezonie będzie córką jednego z Winnych - ZDJĘCIA

2021-02-26 13:13

Odeszła z "M jak miłość" dwa lata temu, ale teraz dołączyła do obsady serialu "Stulecie Winnych"! Maria Pawłowska dostała ważną rolę w 3 sezonie "Stulecia Winnych", którego premiera już w niedzielę, 7.03.2021. Zmiana aktorek grających Anię i Manię to nie jedyna rewolucja w nowych odcinkach. Pojawią się także bohaterowie, którzy namieszą w życiu rodziny Winnych. Jedną z nich będzie tajemnicza Michelle, którą zagra właśnie Pawłowska. Kim będzie Michelle i co ją połączy z Winnymi? Okazuje się, że to córka jednego z Winnych. Poznajcie szczegóły!

Kogo Maria Pawłowska zagra w "Stuleciu Winnych"? Kim będzie Michelle w 3 sezonie?

Obsada serialu "Stulecie Winnych" w 3 sezonie zmieni się nie do poznania. Sporo kontrowersji wzbudza nadal zmiana aktorek grających Anię i Manię. W nowych odcinkach "Stulecia Winnych" Urszula Grabowska zastąpi Weronikę Humaj w roli Ani, a Magdalena Walach wcieli się w postać Mani. Widzowie nie zobaczą już poprzedniej Mani, czyli Karoliny Baci, za to Humaj zagra Kasię Bartosiewicz, jedną z bliźniaczek, córek Mani i Pawła (Tomasz Włosok). Druga z nich, Basia w 3 sezonie będzie miała twarz Kamili Bujalskiej. Z kolei Ewę, adoptowaną córkę Ani zagra Sonia Mietielica!

Sprawdź koniecznie: Stulecie Winnych 3 sezon. Zmiana aktorek grających Anię i Manię. Już bez Karoliny Baci. Rewolucja w obsadzie!

Obok młodych gwiazd w "Stuleciu Winnych" pojawi się też Maria Pawłowska, doskonale znana jako Ania z "M jak miłość". Aktorka odeszła z serialu TVP2 wiosną 2019 roku i choć nadal jest w czołówce to nic nie wskazuje na to, by Ania, była dziewczyna Marcina (Mikołaj Roznerski) miała wrócić. Pawłowska występuje w serialu "Leśniczówka", ale dopiero rola w "Stuleciu Winnych" może jej pomóc zabłysnąć jak dawniej. Jakiś czas temu aktorka ujawniła, że poważnie chorowała, lecz najgorsze już minęło.

Nie przegap: M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków - WIDEO

Kim będzie Michelle w 3 sezonie "Stulecia Winnych"? Rąbka tajemnicy uchyliła autorka sagi, Ałbena Grabowska na swoim Instagramie. "Michelle to bardzo ważna postać, dlatego pojawiła się w serialu. Jej ojcem będzie ktoś inny z Winnych" - zdradziła pisarka. Fani "Stulecia Winnych od razu zaczęłi prześcigać się w domysłach czyją córką będzie Michelle. W komentarzach padają nazwiska Damiana i Tadeusza Winnych. Ale to bohaterowie znani tylko z książki, w dwóch sezonach serialu nigdy się nie pojawili.

Stulecie Winnych 3 sezon. Kazimierz nie odpuści Winnym. Ignacy wpadnie w pułapkę zastawioną przez męża Ani - ZWIASTUN

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1574: Janek będzie chodził dzięki Olkowi. To Chodakowski przeprowadzi ryzykowną operację

W powieści Grabowskiej "Stulecie Winnych" Stanisław i Kasia Winni mają dwóch starszych synów: Tadeusza i Wacusia. W serialu synowie zostali pominięci, a pierwszymi dziećmi Stanisława (Jan Wieczorkowski) i Kasi (Zuzanna Lit) są córki bliźniaczki - Ania i Mania. Ciekawe jest jednak to, że Michelle w książce funkcjonuje jako córka Tadeusza Winnego, bo Damian miał dwóch synów. W serialu może się to jednak zmienić.

Tajemnicza Michelle, bohaterka grana przez Marię Pawłowską na pewno będzie córką jednego z Winnych. Być może Jaśka Winnego (Patryk Szwichtenberg), syna Kazi (Katarzyna Kwiatkowska) i Władka (Arkadiusz Janiczek). To się jednak dopiero wyjaśni w 3 sezonie "Stulecia Winnych".

Wiosenna ramówka TVP 2021. Ałbena Grabowska, Maria Pawłowska, Arkadiusz Janiczek,Patryk Szwichtenberg

i

Autor: AKPA Wiosenna ramówka TVP 2021. Ałbena Grabowska, Maria Pawłowska, Arkadiusz Janiczek,Patryk Szwichtenberg
Najnowsze