Gwiazda M jak miłość w Stuleciu Winnych. Tajemnicza Michelle w 3 sezonie będzie córką jednego z Winnych - ZDJĘCIA

2021-02-26 13:13 ag
 Gwiazda M jak miłość w Stuleciu Winnych. Tajemnicza Michelle w 3 sezonie będzie córką jednego z Winnych - ZDJĘCIA
Autor: Instagram Stulecie Winnych Gwiazda M jak miłość w Stuleciu Winnych. Tajemnicza Michelle w 3 sezonie będzie córką jednego z Winnych - ZDJĘCIA

Odeszła z "M jak miłość" dwa lata temu, ale teraz dołączyła do obsady serialu "Stulecie Winnych"! Maria Pawłowska dostała ważną rolę w 3 sezonie "Stulecia Winnych", którego premiera już w niedzielę, 7.03.2021. Zmiana aktorek grających Anię i Manię to nie jedyna rewolucja w nowych odcinkach. Pojawią się także bohaterowie, którzy namieszą w życiu rodziny Winnych. Jedną z nich będzie tajemnicza Michelle, którą zagra właśnie Pawłowska. Kim będzie Michelle i co ją połączy z Winnymi? Okazuje się, że to córka jednego z Winnych. Poznajcie szczegóły!

Kogo Maria Pawłowska zagra w "Stuleciu Winnych"? Kim będzie Michelle w 3 sezonie?

Obsada serialu "Stulecie Winnych" w 3 sezonie zmieni się nie do poznania. Sporo kontrowersji wzbudza nadal zmiana aktorek grających Anię i Manię. W nowych odcinkach "Stulecia Winnych" Urszula Grabowska zastąpi Weronikę Humaj w roli Ani, a Magdalena Walach wcieli się w postać Mani. Widzowie nie zobaczą już poprzedniej Mani, czyli Karoliny Baci, za to Humaj zagra Kasię Bartosiewicz, jedną z bliźniaczek, córek Mani i Pawła (Tomasz Włosok). Druga z nich, Basia w 3 sezonie będzie miała twarz Kamili Bujalskiej. Z kolei Ewę, adoptowaną córkę Ani zagra Sonia Mietielica!

Sprawdź koniecznie: Stulecie Winnych 3 sezon. Zmiana aktorek grających Anię i Manię. Już bez Karoliny Baci. Rewolucja w obsadzie!

Obok młodych gwiazd w "Stuleciu Winnych" pojawi się też Maria Pawłowska, doskonale znana jako Ania z "M jak miłość". Aktorka odeszła z serialu TVP2 wiosną 2019 roku i choć nadal jest w czołówce to nic nie wskazuje na to, by Ania, była dziewczyna Marcina (Mikołaj Roznerski) miała wrócić. Pawłowska występuje w serialu "Leśniczówka", ale dopiero rola w "Stuleciu Winnych" może jej pomóc zabłysnąć jak dawniej. Jakiś czas temu aktorka ujawniła, że poważnie chorowała, lecz najgorsze już minęło.

Nie przegap: M jak miłość. Ślub Pawła i Franki?! Huczna impreza w bistro Kingi z góralami zgromadzi całą rodzinę Mostowiaków - WIDEO

Kim będzie Michelle w 3 sezonie "Stulecia Winnych"? Rąbka tajemnicy uchyliła autorka sagi, Ałbena Grabowska na swoim Instagramie. "Michelle to bardzo ważna postać, dlatego pojawiła się w serialu. Jej ojcem będzie ktoś inny z Winnych" - zdradziła pisarka. Fani "Stulecia Winnych od razu zaczęłi prześcigać się w domysłach czyją córką będzie Michelle. W komentarzach padają nazwiska Damiana i Tadeusza Winnych. Ale to bohaterowie znani tylko z książki, w dwóch sezonach serialu nigdy się nie pojawili.

Stulecie Winnych 3 sezon. Kazimierz nie odpuści Winnym. Ignacy wpadnie w pułapkę zastawioną przez męża Ani - ZWIASTUN

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1574: Janek będzie chodził dzięki Olkowi. To Chodakowski przeprowadzi ryzykowną operację

W powieści Grabowskiej "Stulecie Winnych" Stanisław i Kasia Winni mają dwóch starszych synów: Tadeusza i Wacusia. W serialu synowie zostali pominięci, a pierwszymi dziećmi Stanisława (Jan Wieczorkowski) i Kasi (Zuzanna Lit) są córki bliźniaczki - Ania i Mania. Ciekawe jest jednak to, że Michelle w książce funkcjonuje jako córka Tadeusza Winnego, bo Damian miał dwóch synów. W serialu może się to jednak zmienić.

Tajemnicza Michelle, bohaterka grana przez Marię Pawłowską na pewno będzie córką jednego z Winnych. Być może Jaśka Winnego (Patryk Szwichtenberg), syna Kazi (Katarzyna Kwiatkowska) i Władka (Arkadiusz Janiczek). To się jednak dopiero wyjaśni w 3 sezonie "Stulecia Winnych".

Wiosenna ramówka TVP 2021. Ałbena Grabowska, Maria Pawłowska, Arkadiusz Janiczek,Patryk Szwichtenberg
Autor: AKPA Wiosenna ramówka TVP 2021. Ałbena Grabowska, Maria Pawłowska, Arkadiusz Janiczek,Patryk Szwichtenberg
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze