M jak miłość po wakacjach 2020. Czy Ania wyjdzie z depresji i namiesza w życiu Izy i Marcina? Maria Pawłowska też chorowała i nagle zniknęła

2020-07-04 16:43 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Czy Ania wyjdzie z depresji i namiesza w życiu Izy i Marcina? Maria Pawłowska też chorowała i nagle zniknęła
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Czy Ania wyjdzie z depresji i namiesza w życiu Izy i Marcina? Maria Pawłowska też chorowała i nagle zniknęła

Ania (Maria Pawłowska) w "M jak miłość" mocno odchorowała rozstanie z Marcinem (Mikołaj Roznerski), który porzucił ją właśnie dla Izy (Adriana Kalska). Czy po wakacjach 2020 wyjdzie z depresji i wtargnie do życia Izy i Marcina. Maria Pawłowska, wciąż jest w czołówce "M jak miłość"... Aktorka za to zniknęła z Instagrama i podzieliła się z fanami smutną wiadomością, że poważnie choruje. Czy sympatyczna Ania wróci do "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2020 i namiesza w poukładanym życiu Izy i Marcina?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Maria Pawłowska była jedną z gwiazd "M jak miłość" do wiosny 2019 roku. Związek Ani i Marcina rozpadł się jednak kiedy Chodakowski zrozumiał, że kocha Izę (Adriana Kalska). Porzucona Ania próbowała jeszcze złapać Marcina na dziecko. Jej kłamstwo szybko wyszło jednak na jaw, a odtrącona dziennikarka załamała się psychicznie.

W 1426 odcinku "M jak miłość" Marcin ostatni raz widział się ze swoją byłą kochanką, którą zostawił dla Izy. Ich rozstanie przyczyniło się do głębokiej depresji Żakowskiej, która nie mogła sobie poradzić z odrzuceniem. Zaczęła nawet pić. Choć Chodakowski chciał pomóc Ani stanąć na nogi, ona odrzuciła jego pomoc. Nic dziwnego, Marcin na ratunek do Ani posłał swoją inną byłą, Agnieszkę Olszewską (Magdalena Walach).


Patrz też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski ciężko chory! Zemdlał i trafił do szpitala w poważnym stanie\

Ania zniknęła z "M jak miłość" mimo, że Maria Pawłowska wciąż jest w czołówce serialu. Aktorka wciąż gra w innym serialu TVP "Leśniczówka" i przez jakiś czas pojawiała się też w "Przyjaciółkach" na Polsacie. Od kilku miesięcy Pawłowska nie pojawia się na Instagramie, nie wrzuca żadnych zdjęć i postów. Ostatnio w marcu napisała do swoich fanów: "Mam się dobrze, pogoda ładna, jedzenie pyszne. Pozdrowienia".

Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Rok temu serialowa Ania z "M jak miłość" zdecydowała się ujawnić dlaczego jej rola w "M jak miłość" została ograniczona i nie ma jej na Instagramie. Okazało się, że zachorowała i musiała skupić się na tym, żeby wrócić do pełni sił.

"Musiałam się ostatnio pozmagać z moim zdrowiem, stąd dłuższa nieobecność właściwie wszędzie. Ale powoli wszystko się układa, wracam, zaczynam kilka nowych projektów, jest dobrze 🙂 Dziękuję za wszystkie wiadomości, bardzo mnie grzały w serducho. Wysyłam Wam moc uścisków!!" - napisała serialowa Ania z "M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2020. Iza w ciąży? Adriana Kalska zakrywa brzuszek na planie! - ZDJĘCIA

Na razie nie wiadomo czy Ania jeszcze wróci do życia Marcina i Izy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020. Maria Pawłowska ma otwarte drzwi na plan serialu, choć wątek Ani raczej nie ma racji bytu po tym jak Iza i Marcin wzięli ślub.

M jak miłość. Ania Żakowska (Maria Pawłowska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ania Żakowska (Maria Pawłowska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Sprawdź też: M jak miłość. Tajemnicze zniknięcia z obsady! Bohaterowie, którzy odeszli z serialu i nie wiadomo co się z nimi stało - ZDJĘCIA

Najnowsze