M jak miłość

Franka z M jak miłość teraz będzie Kingą Wójcik. Jest powód szokującej metamorfozy

2022-11-21 10:14

Szok! Franka z "M jak miłość" teraz będzie zupełnie inną postacią! Widzowie pokochali rolę Dominiki Kachlik u boku Rafała Mroczka, czyli serialowego Pawła Zduńskiego. Od dawana nie umiał się ustatkować, znaleźć prawdziwej miłości, a z góralką się to udało i teraz walczą o dziecko, co nie jest wcale takie proste, bo kobieta cierpi na endometriozę! Okazuje się jednak, że gwiazda "M jak miłość" przejdzie ogromną metamorfozę i stanie się tajemniczą Kingą Wójcik, niepodobną do Franki! O co chodzi? Wyjaśniamy.

Dominika Kachlik zmienia się w Kingę Wójcik! Szokująca metamorfoza aktorki 

Gwiazda "M jak miłość" zyskała dużą popularność dzięki roli Franki, żony Pawła. To właśnie z nią Zduński zdecydował się wziąć ślub, chociaż ich przeszłość pokazywała, że były między nimi lepsze i gorsze momenty. Aktualnie starają się o dziecko, a niebawem w "M jak miłość" Franka przejdzie zabieg, by móc w przyszłości zajść w ciążę i urodzić wymarzone dziecko. Ta sprawa staje pod znakiem zapytania, natomiast pewna już jest metamorfoza Dominiki Kachlik. Aktorka pokazała na Instagramie swoje nowe oblicze - Kingę Wójcik. Jak się okazuje, tajemnicza postać nie ma nic wspólnego z "M jak miłość", a jest zapowiedzią nowego serialu z Dominiką Kachlik, która niezmiernie cieszy się na kolejną przygodę zawodową.

"To nie ze mną". Nowy serial z Dominiką Kachlik. O czym jest i gdzie oglądać?

Nie da się ukryć, że aktorzy z "M jak miłość" lubią przyjmować nowe propozycje zawodowe, występować w kilku serialach lub spektaklach teatralnych jednocześnie. Serialowa Franka bardzo dobrze sprawdza się w roli góralki, ale ostatnio ma dobry czas jeśli chodzi o ilość ról, a jej kariera nabiera tempa. Ostatnio występowała m.in. w serialu "Bracia", a teraz zapowiada nowe wcielenie. 

"Uwaga, uwaga. Moje nowe wcielenie - Kinga Wójcik. Kinga wie, jak osiągać wyznaczone cele i przyjeżdża do Złotego Stoczka, by z uśmiechem zniszczyć panujący tam ład. Sezon pierwszy "To nie ze mną zakończony", odcinki możecie oglądać na Filmbox+ i kanale Stopklatka. Zapraszam!" - napisała aktorka na swoim Instagramie i zachęca do oglądania nowej produkcji z jej udziałem. Oczywiście, to nie oznacza jej odejścia z "M jak miłość" 

„To nie ze mną” to ciepła, pełna humoru opowieść o miłości, rodzinie, sile przyjaźni i odwadze bycia sobą. Akcja serialu rozgrywa się w małym miasteczku, w którym wszyscy się znają i wydaje się, że wszystko o sobie wiedzą. Bohaterowie tej historii najchętniej wzięliby antidotum na miłość. Ona nie tęskni za nikim, on już nie szuka nikogo. Tośka (Ada Szczepaniak) to twarda, racjonalna i niezależna młoda kobieta, która pracuje w warsztacie samochodowym. Nawet gdyby poczuła motyle w brzuchu, natychmiast by je przegoniła. Michał (Adrian Zaremba) to przystojny lekarz, który dopiero zaczął pracę w miejscowej przychodni, ale przede wszystkim to pogubiony, samotny ojciec dwóch córek, który aktualnie nie wyobraża sobie stworzenia nowej relacji. Co się stanie, gdy los spłata figla i postawi na jednej drodze tych dwoje?" - czytamy w opisie serialu na portalu "Filmweb"

Świąteczna niespodzianka od M jak miłość! Pierwszy raz powstanie specjalny odcinek serialu z okazji Bożego Narodzenia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze