Fani M jak miłość zdruzgotani zerwaniem Roznerskiego i Kalskiej. Wzruszające apele, żeby do siebie wrócili

2022-01-18 12:21
Fani M jak miłość zdruzgotani zerwaniem Roznerskiego i Kalskiej. Wzruszające apele, żeby do siebie wrócili
Autor: MTL Maxfilm Fani M jak miłość zdruzgotani zerwaniem Roznerskiego i Kalskiej. Wzruszające apele, żeby do siebie wrócili

Rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego uderzyło w fanów "M jak miłość" do tego stopnia, że wielu z nich nie wyobraża sobie jak teraz potoczą się losy Izy i Marcina w serialu. Po zerwaniu aktorzy z "M jak miłość" będą musieli udawać, że wciąż się kochają, bo przecież Chodakowscy dopiero co się pogodzili, uratowali swoje małżeństwo przed rozwodem. Wstrząśnięci widzowie w pełnych emocji komentarzach umieszczają apele do Kalskiej i Roznerskiego, żeby do siebie wrócili, znów byli razem także w życiu prywatnym. Oboje jednak nie chcą komentować sprawy. Tylko Kalska ogłosiła publicznie ich rozstanie i na tym koniec.

Czy rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego wpłynie na wątek Izy i Marcina w "M jak miłość"?

Koniec miłości ulubionej pary z "M jak miłość" poruszył wszystkich, którzy od lat śledzą wątek Izy i Marcina w serialu, dosłownie żyją problemami tych bohaterów i nie mogli znieść, że ostatnio Chodakowscy byli o krok od rozwodu. Pogodzili się w "M jak miłość", ale prywatnie Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski od miesiąca nie są już razem. To aktorka jako pierwsza ogłosiła ich rozstanie na swoim profilu na Instagramie, ujawniając przy tym, że zerwali ze sobą już w połowie grudnia. Choć wielu zapewne śledziło plotki o tym, że miłość gwiazd "M jak miłość" znalazła się na krawędzi, to trudni uwierzyć w to, że tak piękny, zrodzony na oczach milionów widzów związek rozpadł się w prawdziwym życiu.

Nie przegap: Mikołaj Roznerski o Adrianie Kalskiej. Jego słowa dają sporo do myślenia. Ostatni wywiad

Stąd apele fanów "M jak miłość", żeby Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wrócili do siebie, ratowali uczucie, które było idealnym dopełnieniem wzruszającej historii miłości Izy i Marcina na ekranie. Nie sposób nie brać komentarzy internautów na poważnie, bo wielu naprawdę mocno przeżywa rozstanie aktorów i z niepokojem czeka na to, jak mogą się potoczyć losy ich bohaterów w serialu. W najgorszym wypadku któreś z nich może nawet odejść z "M jak miłość". Bo wspólna praca po zerwaniu zapewne nie będzie należała do najłatwiejszych. Tak jak udawanie miłości do byłego partnera.

T

Nie przegap: M jak miłość. Chora Lenka nie wróci do Kingi i Piotrka. Wszyscy zapomną o najstarszej córce Zduńskich

Tylko na profilu SuperSeriale.se.pl na Facebooku i w komentarzach na stronie posypały się pełne żalu komentarze internautów, że rozstanie pary z "M jak miłość" jest dla nich trudnym przeżyciem. Co ciekawe wielu z fanów liczy na to, że to jeszcze nie koniec i trzyma kciuki za Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego, żeby się pogodzili. Tak jak niedawno Iza i Marcin, którzy przecież w "M jak miłość" rozstali się, chcieli się rozwieść, ale ich miłość ostatecznie zwyciężyła.

"Szkoda , taka fajna z nich para była. Mam nadzieje ze wrócą do siebie jeszcze . Przecież o miłość trzeba walczyć. Trzymam kciuki"

"A ja Wam kibicuje miejmy nadzieje że jednak się poukłada wszystko czego Wam z całego❤ życzę"

"A może dzięki M jak miłość się dogadają prywatnie? Kto to wie..."

"Ale dlaczego prywatne życie aktorów jest przekładane do filmu.Są na tyle dobrymi aktorami,że powinni dalej grać małżeństwo..."

Ostatnie sceny Kalskiej i Roznerskiego w M jak miłość przed rozstaniem! Tak się kochali na ekranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze