Fani M jak miłość zdruzgotani zerwaniem Roznerskiego i Kalskiej. Wzruszające apele, żeby do siebie wrócili

i

Autor: MTL Maxfilm Fani M jak miłość zdruzgotani zerwaniem Roznerskiego i Kalskiej. Wzruszające apele, żeby do siebie wrócili

Fani M jak miłość zdruzgotani zerwaniem Roznerskiego i Kalskiej. Wzruszające apele, żeby do siebie wrócili

2022-01-18 12:21

Rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego uderzyło w fanów "M jak miłość" do tego stopnia, że wielu z nich nie wyobraża sobie jak teraz potoczą się losy Izy i Marcina w serialu. Po zerwaniu aktorzy z "M jak miłość" będą musieli udawać, że wciąż się kochają, bo przecież Chodakowscy dopiero co się pogodzili, uratowali swoje małżeństwo przed rozwodem. Wstrząśnięci widzowie w pełnych emocji komentarzach umieszczają apele do Kalskiej i Roznerskiego, żeby do siebie wrócili, znów byli razem także w życiu prywatnym. Oboje jednak nie chcą komentować sprawy. Tylko Kalska ogłosiła publicznie ich rozstanie i na tym koniec.

Czy rozstanie Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego wpłynie na wątek Izy i Marcina w "M jak miłość"?

Koniec miłości ulubionej pary z "M jak miłość" poruszył wszystkich, którzy od lat śledzą wątek Izy i Marcina w serialu, dosłownie żyją problemami tych bohaterów i nie mogli znieść, że ostatnio Chodakowscy byli o krok od rozwodu. Pogodzili się w "M jak miłość", ale prywatnie Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski od miesiąca nie są już razem. To aktorka jako pierwsza ogłosiła ich rozstanie na swoim profilu na Instagramie, ujawniając przy tym, że zerwali ze sobą już w połowie grudnia. Choć wielu zapewne śledziło plotki o tym, że miłość gwiazd "M jak miłość" znalazła się na krawędzi, to trudni uwierzyć w to, że tak piękny, zrodzony na oczach milionów widzów związek rozpadł się w prawdziwym życiu.

Nie przegap: Mikołaj Roznerski o Adrianie Kalskiej. Jego słowa dają sporo do myślenia. Ostatni wywiad

Stąd apele fanów "M jak miłość", żeby Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wrócili do siebie, ratowali uczucie, które było idealnym dopełnieniem wzruszającej historii miłości Izy i Marcina na ekranie. Nie sposób nie brać komentarzy internautów na poważnie, bo wielu naprawdę mocno przeżywa rozstanie aktorów i z niepokojem czeka na to, jak mogą się potoczyć losy ich bohaterów w serialu. W najgorszym wypadku któreś z nich może nawet odejść z "M jak miłość". Bo wspólna praca po zerwaniu zapewne nie będzie należała do najłatwiejszych. Tak jak udawanie miłości do byłego partnera.

T

Nie przegap: M jak miłość. Chora Lenka nie wróci do Kingi i Piotrka. Wszyscy zapomną o najstarszej córce Zduńskich

Tylko na profilu SuperSeriale.se.pl na Facebooku i w komentarzach na stronie posypały się pełne żalu komentarze internautów, że rozstanie pary z "M jak miłość" jest dla nich trudnym przeżyciem. Co ciekawe wielu z fanów liczy na to, że to jeszcze nie koniec i trzyma kciuki za Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego, żeby się pogodzili. Tak jak niedawno Iza i Marcin, którzy przecież w "M jak miłość" rozstali się, chcieli się rozwieść, ale ich miłość ostatecznie zwyciężyła.

"Szkoda , taka fajna z nich para była. Mam nadzieje ze wrócą do siebie jeszcze . Przecież o miłość trzeba walczyć. Trzymam kciuki"

"A ja Wam kibicuje miejmy nadzieje że jednak się poukłada wszystko czego Wam z całego❤ życzę"

"A może dzięki M jak miłość się dogadają prywatnie? Kto to wie..."

"Ale dlaczego prywatne życie aktorów jest przekładane do filmu.Są na tyle dobrymi aktorami,że powinni dalej grać małżeństwo..."

Ostatnie sceny Kalskiej i Roznerskiego w M jak miłość przed rozstaniem! Tak się kochali na ekranie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze