Córka Ewy Błaszczyk w M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Kamila Gryca zdecyduje czy Pola z nim zostanie - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm Córka Ewy Błaszczyk w M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Kamila Gryca zdecyduje czy Pola z nim zostanie - ZDJĘCIA

Córka Ewy Błaszczyk w M jak miłość. Nowa kobieta w życiu Kamila Gryca zdecyduje czy Pola z nim zostanie - ZDJĘCIA

2021-12-14 20:53

Do obsady "M jak miłość" dołączyła córka Ewy Błaszczyk, jedna z bliźniaczek 27-letnia Marianna Janczarska, która po raz pierwszy pojawi się w 1621 odcinku serialu. O tym, że Janczarska dostała rolę w "M jak miłość" i będzie ważną kobietą w życiu Kamila Gryca (Marcin Bosak) wiadomo było już latem. Wówczas kręcono pierwsze sceny z udziałem córki Ewy Błaszczyk, Marcina Bosaka, Marcina Mroczka, a także Hani Nowosielskiej. Decyzją sądu w 1621 odcinku "M jak miłość" u Kamila zjawi się psycholog sądowa, Dagmara Bednarek ( w tej roli właśnie Marianna Janczarska). Piękna blondynka zrobi na Grycu ogromne wrażenia, a w jej rękach będą losy 5-letniej Poli! Kim będzie Dagmara dla Kamila i co wiadomo o Mariannie Janczarskiej prywatnie?

"M jak miłość" odcinek 1621 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Marianna Janczarska nową gwiazdą "M jak miłość"! Jej bohaterka Dagmara Bednarek zadebiutuje na ekranie w 1621 odcinku "M jak miłość" i będzie miała duży wpływ na dalsze losy Kamila, jego córki Poli, a także kochanki Anity (Melania Grzesiewicz). Od opinii psycholog sądowej Dagmary będzie bowiem zależało czy Pola zostanie z ojcem, czy Kamil nadaje się do tego, by wychowywać córkę czy powinien ją oddać matce Weronice (Ewelina Kudeń-Nowosielska).

Niestety Kamil nie wypadnie najlepiej przed psycholog i dlatego w 1621 odcinku "M jak miłość" Anita posunie się do kłamstwa. Wmówi Dagmarze, że ona i Gryc są zaręczeni, za dwa miesiące biorą ślub i będą prawdziwą rodziną. Choć Pola zrobi na psycholog sądowej wrażenie rezolutnej, uroczej dziewczynki, bardzo związanej z ojcem i ukochaną ciocią, to Dagmara nie będzie pewna czy 5-latka nie powinna być z matką. Na pewno jej opinia będzie brana pod uwagę w sądzie na rozprawie o przyznanie prawa opieki nad Polą. 

Nie przegap: Odeszli z M jak miłość, ale w ich miejsce pojawią się nowe gwiazdy! Po zwolnieniu Olgi Szomańskiej, Tomasza Oświecińskiego i Barbary Kurdej-Szatan znane nazwiska w obsadzie - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1624: Budzyński umrze?! Mąż Magdy zginie z rąk mordercy, którego wsadził do więzienia?

Kim jest Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk, która została nową gwiazdą "M jak miłość"?

27-letnia Marianna Janczarska jest jedną z bliźniaczek Ewy Błaszczyk i pisarza i dramaturga Jacka Janczarskiego. Jej siostra Aleksandra w 2000 roku uległa tragicznemu wypadkowi w domu. Sto dni po nagłej śmierci Janczarskiego, Aleksandra straciła przytomność wskutek zakrztuszenia się tabletką. Od tamtej pory pozostaje w śpiączce. W lutym 2001 roku Błaszczyk po raz pierwszy publicznie opowiedziała o chorobie córki, by nagłośnić problem śpiączki w Polsce

Marianna Janczarska kilka lat temu podjęła decyzję, że chce iść w ślady mamy. W 2018 roku ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, zagrała w kilku filmach. Ale jakiś czas temu postanowiła zarabiać na życie w zupełnie inny sposób. Postanowiła nieco się przebranżowić i została właścicielką sklepu odzieżowego!

Ewa Błaszczyk niedawno chwaliła się, że Marianna skończyła studia dziennikarskie i napisała pracę magisterską o swoim ojcu, Jacku Janczarskim. Wciąż jednak szuka swojej drogi życiowej, pracuje nad nowymi projektami. Napisała nawet bajkę dla dzieci. Rola Dagmary w "M jak miłość" będzie dla Marianny Janczarskiej szansą, by zdobyć ogromną popularność. Nie wiadomo na razie jak długo ta bohaterka zostanie w serialu.

M jak miłość, odcinek 1621: Kamil i Anita wezmą ślub dla Poli. Oszukają sąd, żeby zatrzymać córkę
Najnowsze