M jak miłość, odcinek 1624: Budzyński umrze?! Mąż Magdy zginie z rąk mordercy, którego wsadził do więzienia?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1624: Budzyński umrze?! Mąż Magdy zginie z rąk mordercy, którego wsadził do więzienia

M jak miłość, odcinek 1624: Budzyński umrze?! Mąż Magdy zginie z rąk mordercy, którego wsadził do więzienia?

2021-12-10 8:53

W 1624 odcinku "M jak miłość" śmierć dopadnie Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), a wyrok na nim wykona były klient Zbigniew (Arkadiusz Detmer), który trafił do więzienia za zabójstwo żony? Życie męża Magdy (Anna Mucha) będzie zagrożone od chwili kiedy w 1624 odcinku "M jak miłość" morderca wyjdzie na zwolnienie warunkowe i dowie się, że Budzyński pomaga jego matce Reni (Monika Niemczyk). Kobieta okaże się także sąsiadką Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) z Deszczowej! Klient Andrzeja zaplanuje zemstę na prawniku za to, że przez niego 10 lat spędził za kratkami. Będzie chciał zabić Budzyńskiego! Czy mąż Magdy zginie z rąk zabójcy? Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1624 - wtorek, 21.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Tragedia w "M jak miłość" goni tragedię! Choć wydawało się, że nic i nikt nie zagrozi szczęściu Magdy i Andrzeja Budzyńskich, to pojawi się niebezpieczny przestępca, zabójca, który będzie chciał odegrać się na prawniku za to, że nie uchronił go przed więzieniem. Koszmar zacznie się w 1624 odcinku "M jak miłość" przy okazji problemów Zduńskich z sąsiadką z Deszczowej. Samotna Renia Mróz zostanie oszukana na pokazie garnków i podstępem nakłoniona do zakupów za 11 tysięcy złotych. Poprosi Zduńskiego, żeby ją ratował, ale w sprawę emerytki w 1624 odcinku "M jak miłość" włączy się także Budzyński. Obaj prawnicy z łatwością poradzą sobie z naciągaczami. Nieświadomi tego z kim Andrzejowi przyjedzie jeszcze mieć do czynienia!

Nie przegap: Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

W 1624 odcinku "M jak miłość" z więzienia wyjdzie na zwolnienie warunkowe syn Reni, morderca Zbigniew, który nawet nie uprzedzi matki, że odzyska wolność mimo, że wiele lat temu z zimną krwią zabił własną żonę. Niebezpieczny sąsiad Kingi i Piotrka od razu zainteresuje się nie tylko Zduńskim, ale także Budzyńskim. Bo matka wspomni mu o pomocy udzielonej za darmo przez prawników. Wymieni nie tylko nazwisko Piotrka, ale także Andrzeja.

A morderca w 1624 odcinku "M jak miłość" od razu rozpozna w Budzyńskim winnego swojej krzywdy. - Jesteś pewna? Budzyński? - zapyta matkę. Zaniepokojona reakcją syna Renia potwierdzi, ale będzie chciała też wiedzieć czy Zbyszek zna tego adwokata. Zabójca nawet nie zaprzeczy. - To właśnie przez tego człowieka ostatnie dziesięć lat spędziłem w pierdlu... - odpowie morderca. 

Sprawdź też: Koniec M jak miłość w 2021 roku! Szokująca decyzja TVP. Ostatni odcinek wcześniej niż wszyscy myśleli

W tym momencie w 1624 odcinku "M jak miłość" groźny były klient Andrzeja zacznie planować zemstę na Budzyńskim za to, że nie ocalił go przed więzieniem za zabójstwo żony. W głowie Zbigniewa zrodzi się chory plan, żeby zabić Budzyńskiego, ale nie od razu. Wcześniej trochę się nad nim poznęcać. Oczywiście ani Andrzej, ani Magda w 1624 odcinku "M jak miłość" nie będą mieli pojęcia jak wielkie niebezpieczeństwo czai się wokół nich. Dopiero co Budzyńscy w siedlisku w Grabinie padli ofiarą sąsiada podglądacza, który nagrał ich seks taśmę, a teraz zacznie na nich polować bezwzględny morderca!

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Anita zginie broniąc życia małej Poli przed jej wyrodną matką?
Najnowsze