M jak miłość, odcinek 1624: Budzyński umrze?! Mąż Magdy zginie z rąk mordercy, którego wsadził do więzienia?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1624: Budzyński umrze?! Mąż Magdy zginie z rąk mordercy, którego wsadził do więzienia

M jak miłość, odcinek 1624: Budzyński umrze?! Mąż Magdy zginie z rąk mordercy, którego wsadził do więzienia?

2021-12-10 8:53

W 1624 odcinku "M jak miłość" śmierć dopadnie Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), a wyrok na nim wykona były klient Zbigniew (Arkadiusz Detmer), który trafił do więzienia za zabójstwo żony? Życie męża Magdy (Anna Mucha) będzie zagrożone od chwili kiedy w 1624 odcinku "M jak miłość" morderca wyjdzie na zwolnienie warunkowe i dowie się, że Budzyński pomaga jego matce Reni (Monika Niemczyk). Kobieta okaże się także sąsiadką Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) z Deszczowej! Klient Andrzeja zaplanuje zemstę na prawniku za to, że przez niego 10 lat spędził za kratkami. Będzie chciał zabić Budzyńskiego! Czy mąż Magdy zginie z rąk zabójcy? Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1624 - wtorek, 21.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Tragedia w "M jak miłość" goni tragedię! Choć wydawało się, że nic i nikt nie zagrozi szczęściu Magdy i Andrzeja Budzyńskich, to pojawi się niebezpieczny przestępca, zabójca, który będzie chciał odegrać się na prawniku za to, że nie uchronił go przed więzieniem. Koszmar zacznie się w 1624 odcinku "M jak miłość" przy okazji problemów Zduńskich z sąsiadką z Deszczowej. Samotna Renia Mróz zostanie oszukana na pokazie garnków i podstępem nakłoniona do zakupów za 11 tysięcy złotych. Poprosi Zduńskiego, żeby ją ratował, ale w sprawę emerytki w 1624 odcinku "M jak miłość" włączy się także Budzyński. Obaj prawnicy z łatwością poradzą sobie z naciągaczami. Nieświadomi tego z kim Andrzejowi przyjedzie jeszcze mieć do czynienia!

Nie przegap: Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

W 1624 odcinku "M jak miłość" z więzienia wyjdzie na zwolnienie warunkowe syn Reni, morderca Zbigniew, który nawet nie uprzedzi matki, że odzyska wolność mimo, że wiele lat temu z zimną krwią zabił własną żonę. Niebezpieczny sąsiad Kingi i Piotrka od razu zainteresuje się nie tylko Zduńskim, ale także Budzyńskim. Bo matka wspomni mu o pomocy udzielonej za darmo przez prawników. Wymieni nie tylko nazwisko Piotrka, ale także Andrzeja.

A morderca w 1624 odcinku "M jak miłość" od razu rozpozna w Budzyńskim winnego swojej krzywdy. - Jesteś pewna? Budzyński? - zapyta matkę. Zaniepokojona reakcją syna Renia potwierdzi, ale będzie chciała też wiedzieć czy Zbyszek zna tego adwokata. Zabójca nawet nie zaprzeczy. - To właśnie przez tego człowieka ostatnie dziesięć lat spędziłem w pierdlu... - odpowie morderca. 

Sprawdź też: Koniec M jak miłość w 2021 roku! Szokująca decyzja TVP. Ostatni odcinek wcześniej niż wszyscy myśleli

W tym momencie w 1624 odcinku "M jak miłość" groźny były klient Andrzeja zacznie planować zemstę na Budzyńskim za to, że nie ocalił go przed więzieniem za zabójstwo żony. W głowie Zbigniewa zrodzi się chory plan, żeby zabić Budzyńskiego, ale nie od razu. Wcześniej trochę się nad nim poznęcać. Oczywiście ani Andrzej, ani Magda w 1624 odcinku "M jak miłość" nie będą mieli pojęcia jak wielkie niebezpieczeństwo czai się wokół nich. Dopiero co Budzyńscy w siedlisku w Grabinie padli ofiarą sąsiada podglądacza, który nagrał ich seks taśmę, a teraz zacznie na nich polować bezwzględny morderca!

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Anita zginie broniąc życia małej Poli przed jej wyrodną matką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze