M jak miłość

Co połączy Bartka i Sandrę z M jak miłość? Arkadiusz Smoleński i Anna Oberc chwalą się sekretnym projektem - ZDJĘCIA

2023-06-29 11:57

Gwiazdy „M jak miłość” szykują coś spektakularnego! Anna Oberc przez długi czas wcielała się w rolę Sandry, matki Damiana (Oliwer Proctor) i byłej partnerki Wernera (Jacek Kopczyński). Kelnerka wyjechała jednak do USA i na dobre zniknęła z „M jak miłość”. Tego nie można powiedzieć o Bartku (Arkadiusz Smoleński), który w kolejnych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach 2023, pokusi się o podboje miłosne po stracie żony! Okazuje się, że dwie gwiazdy hitu TVP2 prężnie działają, by zaskoczyć widzów. Co łączy Annę Oberc i Arkadiusza Smoleńskiego?

Oboje są gwiazdami „M jak miłość” i tworzą sekretny projekt 

Anna Oberc i Arkadiusz Smoleński pokazali urywki ze wspólnych chwil i szykowania się do „sekretnego projektu”. Na Insatgramie Anny Oberc można zobaczyć, że bawi się z kolegą aktorem wręcz rewelacyjnie, oboje śmieją się w najlepsze i robią sobie żarty. O dziwo, gwiazdy „M jak miłość” nie miały okazji wystąpić razem w serialu, bo ich wątki toczyły się w dwóch różnych lokalizacjach i wokół innych bohaterów i ich problemów. 

Sandra wyjechała z Polski wraz z synem Damianem w 1702 odcinku „M jak miłość” i od tamtej pory słuch o nich zaginął. Kelnerka była kiedyś w związku z Adamem Wernerem i nawet tworzyli zgrany duet, ale nie zabrakło wielu nieporozumień, przez które w końcu doszło do rozstania. Sandra mogła pochwalić się bujną przeszłością i niezłym charakterkiem, a teraz ma tworzyć projekt z inną gwiazdą z serialu.

Chodzi o wspomnianego już Bartka, którego rola w „M jak miłość” tylko się rozwinie. Po zniknięciu Uli (Iga Krefft) w Australii będzie zmuszony ułożyć sobie życie na nowo. Padnie na Olę (Justyna Karłowska), bo to z nią połączy go coś więcej… O powrocie Lisieckiej zza granicy, nie ma póki co mowy. Bartek zajmie się zatem byłą ukochaną Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). 

Co planują Anna Oberc i Arkadiusz Smoleński?

Na Instagramie Anny Oberc pojawiło się wideo, gdzie kobieta nagrywa Arka, który leży na kanapie i przysypia. Wideo zostało podpisane jako #secretproject i stąd wiadomo, że aktorzy z „M jak miłość” coś razem tworzą. Niestety póki co nie podano więcej informacji na ten temat. Prawdopodobnie chodzi o wspólny występ w sztuce teatralnej lub kolejnym serialu. 

Anna Oberc i Arkadiusz Smoleński wybrali się również na wspólną kawę, gdzie nie mogli wytrzymać ze śmiechu. Widać, że czują się w swoim towarzystwie wybitnie dobrze. Trzeba poczekać na ich wspólny projekt, który tak hucznie zapowiedzieli. 

M jak miłość po wakacjach. Bartek po rozstaniu z Ulą będzie z Olą! To już oficjalne
Najnowsze