M jak miłość

Bohaterka Kasi Cichopek w M jak miłość po zdradzie ratuje rozbite małżeństwo. Kinga powie Magdzie, że to zwykły błąd

2022-10-12 15:30

Katarzyna Cichopek jako Kinga w "M jak miłość" zmierzy się ze zgubnymi skutkami małżeńskiej zdrady Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Emocje po tym jak Andrzej zdradził Magdę (Anna Mucha) z Julią (Marta Chodorowska) znów sięgną zenitu w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Co prawda cierpiąca Magda nie będzie chciała znać niewiernego męża, ale Kinga zacznie obstawać za Budzyńskim. Do tego stopnia, że postawi sobie za cel uratować małżeństwo przyjaciół, nie dopuścić do rozwodu, przekonać Magdę, że Andrzej popełnił głupi błąd, którego teraz żałuje. Wszyscy fani "M jak miłość" żyją tą zdradą, która doprowadzi do dramatycznych zwrotów akcji.

Dobre rady Kingi Zduńskiej (Kasi Cichopek) na temat niewierności

Katarzyna Cichopek w roli Kingi Zduńskiej w "M jak miłość" w walce ze skutkami zdrady Andrzeja jest na pierwszej linii frontu, bo skrzywdzona przez męża Magda dopuściła do siebie tylko najbliższą przyjaciółkę. Kolejne odcinki "M jak miłość" tylko udowodnią jak bohaterka Kasi Cichopek za nic w świecie nie chce dopuścić do rozwodu "idealnego" małżeństwa. Kinga już w 1678 odcinku "M jak miłość" zacznie doradzać Magdzie jak powinna postąpić w sprawie niewiernego Andrzeja. O dziwo, stanie po stronie Budzyńskiego, który po pijaku spędził noc z Julią i do tego będzie miał dziecko z kochanką.

Wątek zdrady w "M jak miłość" rozpala emocje nie tylko za sprawą tego, co się dzieje na ekranie, ale także przez doniesienia o życiu prywatnym Kasi Cichopek. Aktorka jest po rozwodzie, a w dniu swoich 40. urodzin ogłosiła światu, że związała się Maciejem Kurzajewskim, partnerem z "Pytania na śniadanie". Ale ekranowe życie Kingi w "M jak miłość" nie ma oczywiście nic wspólnego z tym co się dzieje prywatnie u Cichopek i Kurzajewskiego.

Tak Kasia Cichopek (serialowa Kinga Zduńska) tłumaczy zdradę

W obliczu małżeńskiej zdrady Kinga już w poniedziałkowym, 1678 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że błąd popełniony po pijaku, którego mąż Magdy tak bardzo żałuje, można wybaczyć. Bo właśnie takim "błędem" będzie dla Zduńskich noc Budzyńskiego z Julią na służbowej delegacji w hotelowym pokoju.

- Tworzyliście z Andrzejem takie szczęśliwe małżeństwo. Oczywiście popełnił błąd, ale on nadal bardzo cię kocha, chce to naprawić. Porozmawiaj z nim, nich to wszystko wytłumaczy... - zasugeruje Magdzie. I na tym nie koniec dobrych rad Kingi, która na wieść o tym, że Magda planuje rozwód z Andrzejem, postanowi zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić. Czy uda jej się ocalić rozbite małżeństwo Budzyńskich? Tego nie dowiemy się jeszcze przez długi czas, bo wątek zdrady i jej skutków będzie się ciągnął w "M jak miłość" przez wiele tygodni.

M jak miłość, odcinek 1677: Magda odkryje, że Kinga wiedziała o zdradzie Andrzeja. Nigdy jej nie wybaczy?
Najnowsze