Gorące wakacje gwiazdy M jak miłość. Dominika Kachlik sprytnie ukrywa chłopaka i coś jeszcze! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Gorące wakacje gwiazdy M jak miłość. Dominika Kachlik sprytnie ukrywa chłopaka i coś jeszcze! - ZDJĘCIA

M jak miłość

Bajeczne wakacje gwiazdy M jak miłość. Dominika Kachlik sprytnie ukrywa chłopaka i jeden szczegół - ZDJĘCIA

2022-07-24 8:24

Dominika Kachlik, znana z "M jak miłość" jako Franka Zduńska, długo czekała na te wakacje! 30-letnia aktorka ma za sobą pracowity czas na planie serialu i w teatrze, a do tego przyjęła rolę w innej produkcji. Nic dziwnego, że urlop Dominika Kachlik wykorzystuje na całego podczas bajecznego wyjazdu do Włoch. Choć gwiazda "M jak miłość" chroni życie prywatne i nigdy nie ogłosiła na Instagramie czy ma chłopaka, z kim się spotyka, to wygląda na to, że te wakacje spędza z ukochanym, którego na zdjęciach sprytnie ukrywa. Nie tylko towarzysza podróży do Wenecji. Zobacz prywatne ZDJĘCIA Kachlik z włoskich wakacji, gdzie rzucił się w oczy jeden szczegół.

Znana z "M jak miłość" Dominika Kachlik na wakacje pojechała z chłopakiem, ale czy go pokaże?

Dominika Kachlik wyjechała na wakacje tuż po ostatnim dniu w "M jak miłość" przed długą przerwą! Na planie serialu nadszedł czas pożegnań, bo wraz z końcem lipca skończą się nagrania do nowych odcinków kolejnego sezonu. Aż do połowy sierpnia aktorzy i produkcja "M jak miłość" mają wolne. Tuż po tym jak Kachlik opuściła "M jak miłość", ujawniła wstrząsające zdjęcia, które pokazały co czeka jej ekranową bohaterkę. Nie chodzi jednak o Frankę Zduńską, ale o nową postać, Zosię, którą zagra w innym serialu - "Bracia" w Polsacie. W ten sposób Kachlik podkręciła emocje przed zbliżającym się sezonem jesiennych emisji seriali, który tak jak poprzedni upłynie jej pracowicie.

Nie przegap: Franka z M jak miłość pokazała zdjęcia z wesela. Dominika Kachlik i jej partner po ślubie na romantycznych ujęciach - ZDJĘCIA

Zdjęcia Dominiki Kachlik z wakacji bez ukochanego

Na urlopie Dominika Kachlik nie daje o sobie zapomnieć fanom "M jak miłość". Chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z podróży do Włoch, z pobytu w romantycznej, malowniczej Wenecji, ale wybiera takie ujęcia, na których jest sama. Choć podczas poprzednich wakacji, gdy wyjeżdżała z grupą przyjaciół, wśród której są aktorzy z teatru, chwaliła się jak wspólnie spędzają czas. We wrześniu 2021 roku była na greckiej wyspie Rodos z przyjacielem Kamilem Studnickim i przyjaciółką Anią. Tym razem znana z "M jak miłość" Kachlik pozuje sama, choć nie spędza samotnych wakacji we Włoszech. Skąd to przypuszczenie?

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Tragedia u Rogowskich! Zapłakana Basia przyzna się ojcu jak Dawid się nad nią znęca. Artur zrobi z nim porządek

Chłopak Dominiki Kachlik pozostaje w ukryciu!

Ekranowa Franka w "M jak miłość" we Włoszech nie tylko plażuje, ale także zwiedza Wenecję, pływa gondolą ze swoim towarzyszem podróży, ale także odwiedza włoskie pizzerie, gdzie spędza romantyczne wieczory na kolacjach z ukochanym. To właśnie on robi zdjęcia Dominice Kachlik, jego kieliszek widać na specjalnie wykadrowanych ujęciach. Kim jest chłopak Kachlik? Tego nie wiadomo. Gwiazda "M jak miłość" pokazała go tylko raz na zdjęciach z wesela znajomych. Wszyscy zachwycali się wtedy jaką piękną są parą! Widać,że Kachlik nie chce zdradzać tak ważnych szczegółów prywatnego życia.

Na zdjęciach z wakacji Kachlik ukrywa coś jeszcze! Głęboko wycięty kostium kąpielowy, który eksponuje jej pośladki, ale na fotkach z opalenia aktorka z "M jak miłość" sprytnie je chowa pod nieco prześwitującą sukienką.

M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów zabrała dzieci na plan! Marcin Mroczek nieźle jej przyciął
Najnowsze