M jak miłość

Anita z M jak miłość ujawniła co piją na planie! Melania Grzesiewicz zdemaskowała produkcję TVP - ZDJĘCIA

2023-07-14 20:33

Bohaterowie takich seriali jak "M jak miłość" czasem sięgają po alkohol lub grają pijanych. Anita z "M jak miłość" ujawniła kulisy powstawania scen zakrapianych alkoholem, a dokładniej pewnej uroczystości w siedlisku, którą widzowie zobaczą dopiero w nowym sezonie. Melania Grzesiewicz demaskuje produkcję TVP2 i jawnie pokazuje, jak naprawdę wygląda picie alkoholu na planie. Podczas jednej ze scen imprezy, w kieliszku ukochanej Gryca (Marcin Bosak), widnieje czerwone wino. Czy aktorzy naprawdę sięgają po alkohol, by scena wypadła wiarygodnie?

Czy aktorzy z "M jak miłość" piją alkohol na planie?

Czasem zdarza się tak, że aktor musi zagrać scenę, w której pije alkohol i zapewne część widzów zastanawia się, czy produkcja serwuje im prawdziwy trunek. Sceny zakrapianej imprezy będzie można zobaczyć już w nowym sezonie "M jak miłość", a wszystko zdradziła Melania Grzesiewicz. Gwiazda "M jak miłość" pokazała na Insatgramie kulisy kręcenia poszczególnych ujęć. Widać m.in., że impreza odbędzie się w siedlisku Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek). Suto zastawiony stół pomieści wiele osób, więc pewnym jest, że to jakaś ważna okazja. Chociaż Grzesiewicz nie zdradziła konkretnego powodu spotkania z bliskimi Anity i Kamila w siedlisku, widać, że będą mieli co świętować. Na stole pojawiły się kieliszki z winem, ale aktorka natychmiast sprecyzowała, czy jest to naprawdę alkohol. 

- Oczywiście to nie alkohol - podpisała nagranie z planu "M ja miłość" Melania Grzesiewicz. W kieliszku aktorki znajdował się prawdopodobnie sok z ciemnych owoców, by przypominał kolorem czerwone wino. Okazuje się więc, że aktorzy dostają zamiennik alkoholu i nie spożywają trunków w trakcie kręcenia scen. Trzeba pamiętać, że chociaż widzowie uwielbiają bohaterów "M jak miłość", tak naprawdę prawdziwi aktorzy są w pracy i muszą zachowywać profesjonalizm i trzeźwość umysłu. 

Zakrapiana impreza w siedlisku w "M jak miłość" po wakacjach 2023

Okazją do świętowania w siedlisku mogą być czyjeś urodziny, bo na nagraniu Melanii Grzesiewicz widać tort. Z pewnością będzie to okazja do spotkania się z bliskimi, bo na jednym ze zdjęć z planu, serialowa Anita pozuje z Sylwią (Hanna Turnau) w objęciach Adama (Jacek Kopczyński). Zapewne w siedlisku będą także Magda i Andrzej oraz Kamil z Polą (Hanna Nowosielska). Sama Melania Grzesiewicz przyznała, że uwielbia pracować w letnie wieczory w plenerze, nawet jeśli dzień zdjęciowy jest długi. 

Na planie M jak miłość ścigają się z czasem. Ta ważna scena Magdy i Andrzeja wymaga poświęcenia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze