Anita i Pola nie mogą grać w M jak miłość. Melania Grzesiewicz ujawnia koszmar pracy na planie - WIDEO

2022-01-21 11:28
Anita i Pola nie mogą grać w M jak miłość. Melania Grzesiewicz ujawnia koszmar pracy na planie - WIDEO
Autor: Instagram Anita i Pola nie mogą grać w M jak miłość. Melania Grzesiewicz ujawnia koszmar pracy na planie - WIDEO

Widzowie "M jak miłość" pokochali wątek Anity (Melania Grzesiewicz), Kamila (Marcin Bosak) i małej Poli (Hanna Nowosielska). Aktorka Melania Grzesiewicz lubi pokazywać pracę na planie "M jak miłość" od kulis, a tym razem podzieliła się koszmarem, jaki spotkał ją i małą Hanię, która w serialu wciela się w rolę córeczki prawnika. Grzesiewicz opublikowała zdjęcie, na którym ma całkiem rozmazany tusz pod oczami i niewyraźną minę. Okazuje się, że rzeczywistość mocno odbiega od tego, co widzowie oglądają na ekranie. Zobacz WIDEO z tego koszmaru.

Anita i Pola z "M jak miłość" nie mogą grać! Produkcja chyba tego nie przewidziała

Melania Grzesiewicz i Hania Nowosielska pojawiły się w "M jak miłość" stosunkowo niedawno, ale widzowie już pokochali ten wątek w serialu. Okazuje się, że aktorki nie mogą grać w "M jak miłość", bo na planie panowały koszmarne warunki. Grzesiewicz podzieliła się nawet zdjęciem, na którym ma całą mokrą twarz z rozmazanym makijażem. Jak to tego doszło? Tego można dowiedzieć się z Instastory Melanii, która opublikowała relację z planu. Pokazała koszmarne warunki atmosferyczne i śnieżycę, która zagarnęła cały plan zdjęciowy.

- My na planie, Hania szaleje - zaczęła relacjonować gwiazda "M jak miłość". - Zimno jest strasznie - dodaje aktorka, a potem pokazuje prawdziwą śnieżycę, która zagarnęła cały plan i spowodowała, że praca stała się niemal niemożliwa. W końcu jak w ogóle wypowiadać kwestię, kiedy zamarza twarz. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1631: Rozpacz Kalinki w siedlisku. Ula zabierze ją w miejsce gdzie córka przypomni sobie zmarłą Marzenkę - ZDJĘCIA

Potem gwiazda "M jak miłość" pokazała swoje zdjęcie, gdzie ma cały rozmazany makijaż, co oznacza, że śnieg dopadł także ją. - Masakra - komentuje aktorka. Faktycznie, praca na planie "M jak miłość" bywa bardzo trudna, a Grzesiewicz odczuła to na własnej skórze. Niekiedy scenarzyści nie są w stanie nic poradzić na warunki atmosferyczne, które stają się nie do zniesienia. Aktorzy muszą w takich sytuacjach uzbroić się w cierpliwość. Podobną relację nagrała też Ewelina Kudeń-Nowosielska, która w "M jak miłość" wciela się w rolę Weroniki. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1632: Koszmar na wieczorze panieńskim Franki! Narzeczona Pawła pobije striptizera, a później będzie jeszcze gorzej

- Nie ma to jak właśnie nagrywać scenę plenerową - mówi aktorka z "M jak miłość" i pokazuje obraz śnieżycy. Potem serialowa Weronika wrzuciła zdjęcie Hani Nowosielskiej z zaróżowionymi policzkami od zimna. "Uffff już w ciepełku" - podpisała zdjęcie dziecka. Warto wspomnieć, że Kudeń-Nowosielska wciela się w matkę Poli w serialu, ale jest też mamą małej aktorki w prywatnym życiu. Z pewnością aktorzy liczą, że ekipa "M jak miłość" oszczędzi im więcej takich scen w takich warunkach pogodowych. 

Anita i Pola nie mogą grać w M jak miłość. Melania Grzesiewicz ujawnia koszmar pracy na planie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze