Anita i Pola nie mogą grać w M jak miłość. Melania Grzesiewicz ujawnia koszmar pracy na planie - WIDEO

i

Autor: Instagram Anita i Pola nie mogą grać w M jak miłość. Melania Grzesiewicz ujawnia koszmar pracy na planie - WIDEO

Anita i Pola nie mogą grać w M jak miłość. Melania Grzesiewicz ujawnia koszmar pracy na planie - WIDEO

2022-01-21 11:28

Widzowie "M jak miłość" pokochali wątek Anity (Melania Grzesiewicz), Kamila (Marcin Bosak) i małej Poli (Hanna Nowosielska). Aktorka Melania Grzesiewicz lubi pokazywać pracę na planie "M jak miłość" od kulis, a tym razem podzieliła się koszmarem, jaki spotkał ją i małą Hanię, która w serialu wciela się w rolę córeczki prawnika. Grzesiewicz opublikowała zdjęcie, na którym ma całkiem rozmazany tusz pod oczami i niewyraźną minę. Okazuje się, że rzeczywistość mocno odbiega od tego, co widzowie oglądają na ekranie. Zobacz WIDEO z tego koszmaru.

Anita i Pola z "M jak miłość" nie mogą grać! Produkcja chyba tego nie przewidziała

Melania Grzesiewicz i Hania Nowosielska pojawiły się w "M jak miłość" stosunkowo niedawno, ale widzowie już pokochali ten wątek w serialu. Okazuje się, że aktorki nie mogą grać w "M jak miłość", bo na planie panowały koszmarne warunki. Grzesiewicz podzieliła się nawet zdjęciem, na którym ma całą mokrą twarz z rozmazanym makijażem. Jak to tego doszło? Tego można dowiedzieć się z Instastory Melanii, która opublikowała relację z planu. Pokazała koszmarne warunki atmosferyczne i śnieżycę, która zagarnęła cały plan zdjęciowy.

- My na planie, Hania szaleje - zaczęła relacjonować gwiazda "M jak miłość". - Zimno jest strasznie - dodaje aktorka, a potem pokazuje prawdziwą śnieżycę, która zagarnęła cały plan i spowodowała, że praca stała się niemal niemożliwa. W końcu jak w ogóle wypowiadać kwestię, kiedy zamarza twarz. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1631: Rozpacz Kalinki w siedlisku. Ula zabierze ją w miejsce gdzie córka przypomni sobie zmarłą Marzenkę - ZDJĘCIA

Potem gwiazda "M jak miłość" pokazała swoje zdjęcie, gdzie ma cały rozmazany makijaż, co oznacza, że śnieg dopadł także ją. - Masakra - komentuje aktorka. Faktycznie, praca na planie "M jak miłość" bywa bardzo trudna, a Grzesiewicz odczuła to na własnej skórze. Niekiedy scenarzyści nie są w stanie nic poradzić na warunki atmosferyczne, które stają się nie do zniesienia. Aktorzy muszą w takich sytuacjach uzbroić się w cierpliwość. Podobną relację nagrała też Ewelina Kudeń-Nowosielska, która w "M jak miłość" wciela się w rolę Weroniki. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1632: Koszmar na wieczorze panieńskim Franki! Narzeczona Pawła pobije striptizera, a później będzie jeszcze gorzej

- Nie ma to jak właśnie nagrywać scenę plenerową - mówi aktorka z "M jak miłość" i pokazuje obraz śnieżycy. Potem serialowa Weronika wrzuciła zdjęcie Hani Nowosielskiej z zaróżowionymi policzkami od zimna. "Uffff już w ciepełku" - podpisała zdjęcie dziecka. Warto wspomnieć, że Kudeń-Nowosielska wciela się w matkę Poli w serialu, ale jest też mamą małej aktorki w prywatnym życiu. Z pewnością aktorzy liczą, że ekipa "M jak miłość" oszczędzi im więcej takich scen w takich warunkach pogodowych. 

Anita i Pola nie mogą grać w M jak miłość. Melania Grzesiewicz ujawnia koszmar pracy na planie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze