Adriana Kalska przechodzi z M jak miłość do nowego serialu TVN. Zostało blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film Adriana Kalska przechodzi z M jak miłość do nowego serialu TVN. Zostało blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO

Adriana Kalska przechodzi z M jak miłość do nowego serialu TVN. Została blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO

2021-06-14 13:58

Adriana Kalska przechodzi z "M jak miłość" do nowego serialu TVN. Musiała zmienić wizerunek, a po ciemnych włosach aktorki nie ma śladu! Marta, bohaterka serialu "Papiery na szczęście" będzie kobietą, która musi diametralnie zmienić swoje życie. Stąd metamorfoza Kalskiej, która nie wygląda jak Iza z "M jak miłość". Wyciekło nagranie z planu nowego serialu, w którym aktorka zdradza kulisy kręcenia "Papierów na szczęście". Zaważy to na jej roli w hicie TVP? Sprawdź szczegóły.

Iza Chodakowska z "M jak miłość" już tak nie wygląda. Adriana Kalska blondynką jako Marta z serialu "Papiery na szczęście"

Adriana Kalska jest znana z roli Izy w "M jak miłość", która razem z serialowym Marcinem (Mikołaj Roznerski) tworzy jedną z ulubionych par widzów. Niedługo Kalska pokaże się w zupełnie nowej odsłonie, bo dostała główną rolę w nowym serialu TVN7. "Papiery na szczęście" będzie opowieścią o kobiecie, która przewartościowuje swoje życie. Odejdzie od męża i zacznie budować relację z Adamem (Jakub Sasak), królem życia, kochającym kobiety i wystawne życie. Marta rozpocznie nową pracę w domu bogaczy i właśnie tam pozna wspomnianego Adama.

Nowy projekt Kalskiej nie wykluczy roli w "M jak miłość", gdzie po wakacjach 2021 czeka ją dalszy ciąg kryzysu z Marcinem. Para nie umiała się dogadać, a ich kryzys tylko przybrał na sile. W nowym sezonie "M jak miłość" okaże się, czy w ogóle mają szansę nadal tworzyć zgraną rodzinę. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Adriana Kalska przechodzi z M jak Miłość do nowego serialu TVN. Została blondynką do tej roli! Wyciekło pierwsze nagranie z planu - WIDEO

Adriana Kalska musiała zmienić swój wygląd, a Ada z "Papierów na szczęście" będzie blondynką! 

- Cześć, jestem Ada, jesteśmy właśnie na planie nowego serialu TVN7 "Papiery na szczęście", który będziecie mogli oglądać już jesienią na kanale TVN7 i na Playerze. Buziaki! - mówi Kalska. 

Z ujęć, które wyciekły na Instagramie nowego serialu widać, że Kalska bardzo dobrze czuje się w nowej roli i z uśmiechem podchodzi do pracy na planie. Jej bohaterka Marta będzie znacznie różniła się od Izy z "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Straszna śmierć w Grabinie! Nigdy nie dowie się kto mu zabił ukochaną, ale teraz Tadeusz wychowa dziecko innego faceta

Adriana Kalska nie skupia się jedynie na roli w "Papierach na szczęście", ale też cały czas angażuje się w prace na planie "M jak miłość". To oznacza, że rola Marty nie będzie miała wpływu na nagrania dalszych losów Izy i Marcina. Iza w hicie TVP nadal pozostanie brunetką. Nie wiadomo natomiast, jak rozwiąże się sprawa kryzysu z Marcinem i czy nadal będą razem. Miniony sezon "M jak miłość" postawił ich miłość pod znakiem zapytania, a wszystko przez jedno wielkie nieporozumienie i przekręt Jana Bosackiego (Dariusz Kordek). 

Najnowsze