Koniec Komisarza Alexa. Górski w ostatnim 171 odcinku zapisze się na kurs uwodzenia

i

Autor: TVP VOD Koniec Komisarza Alexa. Górski w ostatnim 171 odcinku zapisze się na kurs uwodzenia

Koniec Komisarza Alexa. Górski w ostatnim 171 odcinku zapisze się na kurs uwodzenia

2020-04-11 15:24

W ostatnim 171 odcinku "Komisarza Alexa" Górski (Krystian WIeczorek) wywróci swoje życie do góry nogami. Zapisze się na kurs uwodzenia kobiet! Czy Piotr z serialu "Komisarz Alex" pod koniec 14 sezonu znajdzie miłość życia? Sprawa będzie nieco bardziej skomplikowana. Sprawdź, co wydarzy się w 171 odcinku.

"Komisarz Alex" 14 sezon,  odcinek 171 OSTATNI - sobota, 11.04.2020, o godz. 20.20 w TVP1

Finał 14 sezonu serialu "Komisarz Alex" jest tuż za rogiem. Jak donosi "Świat Seriali" to będzie ostatni odcinek nakręcony przed wybuchem pandemii, więc nie wiadomo, kiedy pojawi się kolejny sezon.

Przeczytaj też: Nowy Komisarz Alex. Komisarz Piotr Górski będzie miał nowego psa w 14 sezonie! - ZDJĘCIA

W 171 odcinku Górski zapisze się na kurs uwodzenia! Jak do tego dojdzie? Otóż zostanie mu przydzielona sprawa morderstwa Marcela Suchego (Konrad Wosik), który prowadził ośrodek szkolący przyszłych podrywaczy. Szybko okaże się, że mężczyzna niedługo przed śmiercią popadł w konflikt ze swoją ciężarną partnerkę i zdradzał ją z o wiele starszą właścicielką studia nagraniowego. Chciał ją wykorzystać do wydania swojej pierwszej płyty.

W serialu "Komisarz Alex" Piotr dojdzie do wniosku, że obie kobiety są podejrzane. W wyniku dalszego śledztwa wyjdzie na jaw, że we wszystko zamieszana jest jeszcze jedna osoba. Górski nie będzie miał wyboru - zapisze się na kurs. Stwierdzi, że przy okazji faktycznie może się czegoś nauczyć... Po rozwiązaniu sprawy okaże się jednak, że nauka poszła na marne - wszystkie panny będą bardziej zainteresowane Alexem, niż nieudolnymi podrywami Górskiego!

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze