Komisarz Alex, odcinek 158: Górski narazi się wpływowemu bogaczowi

i

Autor: TVP VOD Komisarz Alex, odcinek 158: Górski narazi się wpływowemu bogaczowi

Komisarz Alex, odcinek 160: Górski narazi się wpływowemu bogaczowi

2019-11-30 19:58

W 160 odcinku serialu "Komisarz Alex" Górski poważnie narazi się wpływowemu bogaczowi. Jacek Rapaczewski (Maciej Mikołajczyk) będzie głównym podejrzanym w sprawie śmierci swojego brata. Piotr w 160 odcinku "Komisarza Alexa" wkroczy do jego biura i może tego gorzko pożałować! Sprawdź, co wydarzy się w serialu.

"Komisarz Alex" 13 sezon odcinek 160 (odc. 9) - sobota, 9.11.2019, o godz. 20.35 w TVP2

W 160 odcinku "Komisarza Alexa" policjanci zostaną wezwani na miejsce tajemniczej śmierci. Bogaty inwestor Antoni Rapaczewski zostanie znaleziony martwy we własnym domu, bez śladów włamania. Specjaliści jednak stwierdzą, że za tragedię mogą odpowiadać osoby trzecie.

Górski w 160 odcinku nie będzie się zastanawiał. Natychmiast podejmie śledztwo i pierwsze kroki skieruje do brata Antoniego, Jacka. Zastanie go w nieciekawym towarzystwie. Będzie bawił się w najlepsze, zamiast opłakiwać śmierć brata, z którym podobno był blisko. 

- Wiemy, że brat pożyczał panu pieniądze. Nie doszło do jakiejś kłótni pomiędzy wami? - spyta Piotr. Oczywiście Jacek z serialu "Komisarz Alex" wszystkiemu zaprzeczy. Będzie coraz bardziej rozeźlony insynuacjami komisarza... Górski poważnie mu się narazi! Czy oskarżenia będą słuszne? A może policjant poniesie nieprzyjemne konsekwencje pomyłki?

Najnowsze