Komisarz Alex, odc. 158. Lucyna (Magdalena Walach), Piotr Górski (Krystian Wieczorek)

i

Autor: TVP VOD Komisarz Alex, odc. 158. Lucyna (Magdalena Walach), Piotr Górski (Krystian Wieczorek)

Komisarz Alex, odcinek 158: Romantyczne wyznanie Górskiego. Stan Lucyny nie ulegnie poprawie?

2019-11-09 19:37

Lucyna (Magdalena Walach) z serialu "Komisarz Alex" w 158 odcinku wciąż będzie pogrążona w śpiączce. Skutki tragicznego wybuchu odbiją się nie tylko na niej, ale także na Górskim (Krystian Wieczorek), który w 158 odcinku będzie wiernie czuwał przy jej łóżku. Jego romantyczne wyznanie poruszy serca widzów! Sprawdź, co zrobi Górski w "Komisarzu Alexie". Czy Lucyna w końcu się obudzi?

"Komisarz Alex" 13 sezon odcinek 158 (odc. 7) - sobota, 9.11.2019, o godz. 20.35 w TVP2

Lucyna z serialu "Komisarz Alex" uległa makabrycznemu wypadkowi podczas jednej z ostatnich misji. Dzielna policjantka przez pośpiech popełniła błąd, który mógł kosztować ją życie. Nieuważnie wsiadła do samochodu-trumny, a dokładniej do pojazdu, w którym bandyci w poprzednich odcinkach podłożyli bombę. Kiedy Lucyna w "Komisarzu Alexie" zdała sobie sprawę z zagrożenia, było już za późno. Doszło do eksplozji!

ZOBACZ >>> Komisarz Alex, odcinek 157: Lucyna w śpiączce po wybuchu auta! Nigdy nie odzyska przytomności?

Komisarz Alex, odc. 158. Piotr Górski (Krystian Wieczorek)

i

Autor: TVP VOD Komisarz Alex, odc. 158. Piotr Górski (Krystian Wieczorek)

Lekarze z serialu "Komisarz Alex" stoczyli ciężką walkę o życie Lucyny. Policjantka zapadła w śpiączkę i Górski nie ma pojęcia, kiedy przyjaciółka się wybudzi. W 158 odcinku postara się dalej rozwiązywać niebezpieczne sprawy, ale zajdzie do szpitala, żeby choć przez chwilę przy niej czuwać. To właśnie wtedy zdobędzie się na romantyczne wyznanie!

- Lekarz powiedział, że najgorsze już minęło. Że niedługo powinnaś się obudzić... - wtuli się w jej dłoń. - Bez ciebie to wszystko nie ma sensu -wyszepcze Piotr. Czy Lucyna w końcu odzyska przytomność? Jej stan jest stabilny, jednak nie zapowiada się na szybką poprawę...

Najnowsze