Komisarz Alex, odcinek 157: Czy Lucyna zginie? Po wybuchu auta będzie o krok od śmierci!

2019-10-26 20:57 Ag
Komisarz Alex 13 sezon odc. 156. Lucyna (Magdalena Walach)
Autor: vod.tvp.pl Komisarz Alex 13 sezon odc. 156. Lucyna (Magdalena Walach)

Czy Lucyna (Magdalena Walach) z serialu "Komisarz Alex" zginie? Co będzie z policjantką w 157 odcinku "Komisarza Aleksa" już po wybuchu auta, w którym eksplodowała bomba? Lucyna znajdzie się na skraju życia i śmierci! Niestety zostanie bardzo ciężko ranna! W 157 odcinku "Komisarza Aleksa" komisarz Szmidt cudem przeżyje wybuch i trafi do szpitala. Lekarze poinformują Piotra (Krystian Wieczorek), Martę (Beata Fido) i Mędrzaka (Zbigniew Lesień), że Lucyna może nie wybudzić się ze śpiączki!

"Komisarz Alex" 13 sezon odcinek 157 (odc. 6) - sobota, 2.11.2019, o godz. 20.35 w TVP2

Co się stanie z Lucyną z serialu "Komisarz Alex", która została uwięziona w samochodzie z tykającą bombą? Auto-pułapka wybuchło, a Alex dosłownie w ostatniej chwili wykonał polecenie policjantki i odciągnął od samochodu dziecko. Lucynie nie udało się wydostać z pojazdu mimo, że rozpaczliwie szarpała za klapkę, aby się uwolnić.

W 157 odcinku "Komisarza Aleksa" Lucyna po zamachu bombowym nie zginie, ale lekarze nie będą wiedzieli czy uda się utrzymać ją przy życiu. Komisarz Szmidt dozna bowiem poważnym obrażeń całego ciała, a zwłaszcza głowy. Poza tym lekarze stwierdzą liczne złamania, oparzenia, a do tego trzeba będzie jej przetoczyć kilka jednostek krwi. Zapadnie w śpiączkę farmakologiczną, a Piotr dowie się, że może nigdy się z niej nie obudzi.

- Kluczowe będą najbliższe godziny - przekaże Piotrowi ordynator oddziału. - Pozostaje mieć nadzieję przyjacielu - szepnie do Aleksa policjant.

Dla Górskiego będzie to podwójny dramat. Przecież dopiero co postanowili z Lucyną być razem! Los brutalnie ich ze sobą rozdzieli w 157 odcinku "Komisarza Aleksa" kiedy Lucyna będzie na granicy życia i śmierci. Co będzie dalej z policjantką? To się okaże w kolejnych odcinkach "Komisarza Aleksa".

Przypomnimy, że przez 13 sezonów serialu Lucyna wiele razy walczyła o życie. Być może tym razem też uda jej się pokonać śmierć. Zwłaszcza, ze widzowie czekają na dalszy rozwój miłosnego wątku Lucyny i Piotra.

Najnowsze