Komisarz Alex 12 sezon odc. 146 - opis, streszczenie: Osaczona

2019-01-19 6:31 oprac. Ag
Komisarz Alex 12 sezon odc. 146 (odc. 3). Piotr (Krystian Wieczorek)
Autor: TVP Komisarz Alex 12 sezon odc. 146 (odc. 3). Piotr (Krystian Wieczorek)

"Komisarz Alex" 12 sezon odcinek 146 (odc. 3) w sobotę, 19.01.2019, o godz. 20.30 w TVP1. "Komisarz Alex" odc. 146 "Osaczona" - streszczenie: Do Górskiego dzwoni jego była dziewczyna Sara (Joanna Osyda). Twierdzi, że na drzewie w ogrodzie wisi z pętlą na szyi jej narzeczony Filip. Kiedy Górski przyjeżdża, kobieta oznajmia mu, że ciało zniknęło. Lucyna i Gutek znajdują w mieszkaniu jej narzeczonego komórkę, a w niej SMS wysłany z komputera Sary.

Grozi w nim narzeczonemu śmiercią, jeśli jeszcze raz spotka się z byłą dziewczyną. Kiedy Alex odnajduje w ogrodzie Sary sznur ze śladami krwi, Sara staje się główną podejrzaną. Nocą Sarę budzą dźwięki ponurego requiem. Przerażona kobieta wbiega do salonu, gdzie stoi niedopita kawa w ulubionym kubku jej narzeczonego. Górski zaczyna podejrzewać, że to któryś z pacjentów prowadzi z Sarą chorą grę. Wyznacza Aleksa do ochrony kobiety. W nocy budzi Sarę telefon. Mężczyzna, który przedstawia się jako policjant, twierdzi, że jej narzeczony odnalazł się i przebywa w szpitalu. Nie mogąc dobudzić Aleksa, sama wychodzi z domu. Nie wie, że psu wstrzyknięto lek usypiający.

Kiedy jedzie do szpitala, przed samochodem miga sylwetka klęczącego Filipa. Chcąc go ocalić, uderza w drzewo. Udaje się jej wydostać z auta i zadzwonić do Górskiego. Górski znajduje Aleksa na poboczu. Osłabiony pies wybiegł za Sarą. Lucyna i Marta trafiają w kartotece pacjentów Sary na ślad psychopaty.

To mąż pacjentki, która popełniła samobójstwo, bo mężczyzna się nad nią znęcał. On z kolei jest przekonany, że to terapia Sary popchnęła żonę do samobójstwa. Porywa Sarę, by poddać ją okrutnej próbie – kobieta ocali życie, jeśli zabije narzeczonego, którego wcześniej porwał i więzi. Podczas przeszukania w mieszkaniu psychopaty Gutek odkrywa, że mężczyzna łączy się zdalnie ze swoim domowym komputerem. Namierza miejsce jego pobytu. Górski z Aleksem i Lucyną docierają tam i ratują porwanych.

Najnowsze