Zmiany w programie TVP1. Mamy złe wieści dla fanów "Klanu"

2018-02-10 20:53

Tragiczna wiadomość dla wszystkich widzów serialu "Klan"! TVP podjęło decyzję o STAŁYM ograniczeniu emisji kultowej produkcji. Na miejscu "Klanu" pojawi się nowy serial, w którym stacja pokłada nadzieje. Kiedy emisja serialu "Klan"? Dlaczego nie ma go w telewizji? Co będzie można zobaczyć na antenie w zastępstwie?

Zmiana dni emisji "Klanu"

Wybitnie przykra wiadomość dla wiernych widzów serialu "Klan" - kultowa produkcja została zastąpiona przez nowy serial o tytule "Leśniczówka".

Sprawdź, o czym jest serial "Leśniczówka"

Od 2 marca 2018 roku "klanomaniacy" będą zmuszeni do innego zagospodarowania czasu w piątkowe wieczory. "Klan" będzie emitowany jedynie od poniedziałku do czwartku. Poniżej facebookowe komentarze fanów:

Najpierw piątek bez Klanu, potem czwartek - bo mecz, potem środa bo defilada, potem wtorek bo rocznica Bitwy pod Grunwaldem, potem poniedziałek bo Wielka Pardubicka - retransmisja z niedzieli, i ani się obejrzymy a z Piątku bez Klanu powstanie Wieczność bez Klanu. Życie to jednak równia pochyła.

Niech robią co chcą z Sądami, Trybunałem, polityka zagraniczna, niech nawet III wojnę światowa wywołają, ale jak nam Klan PiS zabierze... to skończy się ta władza!

Ja pierdziele, wracają dawne demony, lata 2012-2014...choć możemy też głębiej sięgnąć - do 2005 roku Klan leciał tylko 3 dni w tygodniu (nie pamiętam tego, ale wtedy klan raczej nie rozpalał mojej wyobraźni, dla mnie po prostu leciał w tle ;D ), 2005-2007 przez 4 dni, a dopiero od 2007 cały tydzień. Ale się rozsierdziłem. (...)

Słabo. Pamiętam,że kiedyś przez jakiś czas emisja klanu też była tylko pn-czw i dni tygodnia z odcinka nie odpowiadały rzeczywistym dniom tygodnia.

Łączymy się w bólu i życzymy wytrwałości w tych trudnych chwilach.

Zobacz: Tak teraz wygląda pierwsza Bożenka z Klanu [ZDJĘCIA]
Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze