Śmierć u Lubiczów w Klanie? Ola zostanie wdową. Jej mąż Rafał umrze w tureckiem więzieniu?

2019-11-12 18:20 Ag
Klan. Ola (Kaja Paschalska), Agnieszka (Paulina Holtz), Rafał (Marcin Kwaśny)
Autor: vod.tvp.pl Klan. Ola (Kaja Paschalska), Agnieszka (Paulina Holtz), Rafał (Marcin Kwaśny)

Nagła śmierć w serialu "Klan"! Ola Lubicz (Kaja Paschalska) dowie się, że jej aresztowany w Turcji mąż Rafał (Marcin Kwaśny) nie żyje. Tragiczna wiadomość, że Rafał zginął w więzieniu spadnie na Olę w 3551 odcinku "Klanu". Dla młodej mężatki i matki 6-miesięcznego syna Filipka to będzie cios prosto w serce. Czy śmierć Rafała Woźniackiego w "Klanie" oznacza, że z serialu odejdzie Marcin Kwaśny? Co tak naprawdę stanie z mężem Oli?

"Klan" odcinek 3551 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 18 w TVP1

Ola Lubicz z "Klanu" zostanie wdową - jej mąż Rafał zginie w tureckim więzieniu? Takie przerażające wieści napłyną z Turcji już w 3551 odcinku "Klanu". Początkowo nic nie będzie zwiastowało tragedii. Ola, po przekazaniu dla Rafała paczki doktorowi Andrzejowi Górzyński (Maciej Makowski), odzyska nadzieję, że wreszcie uda się uwolnić jej męża.

Nagła wizyta Andrzeja u Oli stanie się początkiem koszmaru młodej mężatki. W 3551 odcinku "Klanu" Górzyński przekaże jej  złą wiadomością. Znajomemu attaché nie uda się spotkać z Rafałem w więzieniu… Wiele będzie wskazywało na to, że stan Rafała się pogorszył i zmarł w drodze do szpitala!

Nie przegap: Rysiek z "Klanu" wraca do serialu! Jak to możliwe?

Po tych dramatycznych nowinach Ola nie będzie mogła uwierzyć, że Rafał nie żyje. Także Agnieszka i Janusz będą wstrząśnięci informacją, że Rafał nie żyje. Natychmiast skontaktują się z tureckim adwokatem, który uspokoi ich, że zaszła pomyłka i zginął inny osadzony.

Co będzie z Rafałem w "Klanie"? Dlaczego właśnie męża Oli uznano za zmarłego? To się wyjaśni już wkrótce! Jedno jest pewne - Woźniacki wyjdzie z więzienia i wróci do Polski! Ale nie będzie już tym samym mężczyzną. W 3556 odcinku "Klanu" Olę zacznie martwić zmiana w zachowaniu Rafała. Po powrocie z Turcji mąż będzie unikał kontaktów z ludźmi i zmagał się w wielką traumą.

Fanów "Klanu" uspokajamy - Marcin Kwaśny nie odejdzie z serialu. Mimo, że aktor gra także w Adama w "Barwach szczęścia", wcale nie pożegnał się z rolą Rafała Woźniackiego.

Najnowsze