Pożegnanie cioci Stasi z Klanu. Wyjątkowe wspomnienie zmarłej Kazimiery Utraty

2018-09-03 10:45 sz
Klan. Kazimiera Utrata nie żyje
Autor: AKPA Klan. Kazimiera Utrata nie żyje

Śmierć Kazimiery Utraty wstrząsnęła nie tylko stałymi widzami serialu "Klan". Wiele osób, które pamiętają serialową ciocię Stasię i jej "Bożeż-ty-mój" było w szoku, kiedy okazało się, że starsza aktorka pożegnała się z życiem. Ekipa "Klanu" przygotowała upamiętnienie artystki, które zostanie wyemitowane już niedługo. Poznaj szczegóły.

Pożeganie serialowej Stasi z "Klanu". Śmierć Kazimiery Utraty

Kazimiera Utrata w serialu "Klan" występowała od 2000 roku. Niestety aktorka zmarła 12 sierpnia bieżącego roku. Był to szok zarówno dla widzów produkcji, jak i dla ekipy filmowej, która współpracowała z seniorką od prawie dwudziestu lat. 

- Miałam grać Stasię trzy tylko miesiące, a zostałam w "Klanie" na lata... (...) Nigdy nie zapomnę pierwszego dnia na planie. Nie zapomnę wielkiej tremy, która mi towarzyszyła. Kiedy weszłam do serialu, pozostali aktorzy grali w nim już od prawie trzech lat - wspominała serialowa ciocia Stasia w wywiadach.

Pomimo ciężkiego startu w "Klanie", jej umiejętności zostały docenione. Artystka zdradziła niegdyś, że po jednym z kręconych ujęć zaczęto bić jej brawa. Kazimiera Utrata grała do samego końca, ewidentnie kochała pracę, która była jednocześnie jej pasją. Nic dziwnego, że ekipa "Klanu" postanowiła upamiętnić aktorkę, która od tylu lat towarzyszyła im na planie.

Już w poniedziałek 3 września 2018 roku w TVP1 zostanie wyemitowane nagranie, aby pożegnać artystkę i przypomnieć jej wszystkie wielkie momenty na ekranie. Jak scenarzyści serialu "Klan" zamierzają pożegnać ciocię Stasię? Tego jeszcze nie wiadomo.

Najnowsze