Lubiczówny rywalizują o faceta (galeria!)

2009-06-05 8:00 raf

Pojawienie się na planie "Klanu" profesora Cezarego Smosarskiego (Marek Probosz) wzbudziło ogromne emocje. Przystojny naukowiec i światowej sławy specjalista w dziedzinie genetyki od razu stał się obiektem zainteresowania Oli Lubicz (Kaja Paschalska), a teraz także jej siostry Agnieszki (Paulina Holtz).

Między profesorem a studentką dojdzie do płomiennego romansu. Jednak nagłe i silne namiętności mają to do siebie, że szybko tracą na intensywności lub po prostu się kończą.

Romans między Olą a Czarkiem również ma już za sobą najlepsze dni, choć tak naprawdę mógłby dopiero rozkwitnąć, gdyż Smolarski wreszcie rozwodzi się z żoną. Myśli pana profesora zajmuje jednak siostra Oli, Agnieszka.

- Pojawi się bardzo dużo emocji i ognistych scen zazdrości. Zapowiadają one bardzo dobrą dramaturgię w przyszłości. Zdradzę, że ja sam cały czas nie mogę się zdecydować, targają mną sprzeczne uczucia. Obie kobiety bardzo mi się podobają. Są bardzo atrakcyjne, ale różnią się wiekiem i doświadczeniem. Przede mną dylemat - powiedział Marek Probosz.

- Trudno odmówić sobie takiej roli, w której kobiety co chwila się we mnie zakochują - dodał aktor.

Wszystko wygląda na to, że profesor Smosarski na dłużej zagości w serialu. Emisja nowych odcinków "Klanu" dopiero we wrześniu.

Najnowsze