Klan pokonał Leśniczówkę! Serial o Lubiczach znów będziemy oglądać pięć razy w tygodniu

2018-08-16 13:03 emagu
serial KLAN
Autor: Gałązka serial KLAN

Świetna wiadomość dla miłośników „Klanu”. Serial o rodzinie Lubiczów znów będzie emitowany w piątki! Okazało się, że najwierniejsi fani „Klanu” przestali oglądać TVP1 gdy emitowano „Leśniczówkę”. Stacja straciła w tym czasie blisko milion widzów! „Klan” zostanie, a „Leśniczówka” będzie emitowana aż trzy razy w tygodniu o innej porze. Poznajcie szczegóły!

„Klan” pokonał „Leśniczówkę”!

Niepokojące wieści o tym, że „Klan” wkrótce zniknie z anteny to tylko plotki! Serial ma się dobrze i przynosi stacji zyski. Wysoka oglądalność sprawiła, że dyrektorzy programowi TVP1 postanowili zrezygnować z eksperymentu. To znaczy, że „Klan” znów będzie emitowany w piątki! „Leśniczówka”, która chwilowo zajęła jego miejsce nie mogła cieszyć się tak dużą popularnością. Serial oglądało aż milion widzów mniej!

Od września 2018 w TVP1 „Klan” będzie emitowany od poniedziałku do piątku. A co z „Leśniczówką”? Serial nie zniknie z anteny – wręcz przeciwnie! Będzie emitowany w poniedziałki, wtorki i środy o godzinie 20:30. To doskonała pora, a producenci serialu liczą na to, że dzięki temu ich widownia się powiększy! Wszyscy możecie więc być spokojni. Nie ważne, czy lubicie „Klan”, czy „Lesniczówkę”, nikt nie będzie stratny.  

Klan odc. 3318. Ola (Kaja Paschalska), Rafał (Marcin Kwaśny), Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger)
Autor: Agencja W-Impact Klan odc. 3318. Ola (Kaja Paschalska), Rafał (Marcin Kwaśny), Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger)
Najnowsze