Klan. Ola i Agnieszka w ciąży. Paweł Lubicz podwójnym dziadkiem

2018-09-08 5:15 AHN
Klan. Agnieszka (Paulina Holtz)
Autor: materiały prasowe Klan. Agnieszka (Paulina Holtz)

Podwójne szczęście Lubiczów w serialu "Klan". Rodzinę Pawła (Tomasz Stockinger) czekają wielkie zmiany. W nowych odcinkach "Klanu" Lubicz już wkrótce znów zostanie dziadkiem, i to podwójnym! W ciąży będą jego dwie córki - Agnieszka (Paulina Holtz) i Ola (Kaja Paschalska).

Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger) czeka niedługo nie lada niespodzianka. Mężczyzna dowie się, że obie jego córki spodziewają się dziecka. Lubicz będzie bardzo przejęty faktem, że za kilka miesięcy zostanie podwójnym dziadkiem. Jako pierwsza dobrą nowinę ogłosi Agnieszka (Paulina Holtz), która już od jakiegoś czasu starała się o dziecko z Januszem (Michał Lesień), choć ciążą okazała się dla nich niespodzianką. Oboje będą się również zastanawiać się, jak na wiadomość o rodzeństwie zareaguje Zosia.


Kilka dni później Ola (Kaja Paschalska), która niedawno wyszła za mąż za Rafała (Marcin Kwaśny) sama zwierzy się starszej siostrze, że ona również jest w ciąży. Zamiast jednak się cieszyć, wpadnie w histerię. Oboje z mężem byli przekonani, że Rafał jest bezpłodny. Wiadomość o ciąży obudzi w nim podejrzenia, że dziecko nie jest jego.

 

Klan odc. 3318. Ola (Kaja Paschalska), Rafał (Marcin Kwaśny)
Autor: Agencja W-Impact Klan odc. 3318. Ola (Kaja Paschalska), Rafał (Marcin Kwaśny)
Najnowsze