Klan odc. 3511 - opis, streszczenie: Brajan przyprowadza do przedszkola Dżastinka. Czesia ma pretensje, że nie odbierał od niej telefonów

2019-09-13 12:55 oprac. sz.
Klan streszczenie
Autor: TVP1 "Klan" streszczenie

"Klan" odcinek 3511 w czwartek, 12.09.2019, o godz. 18.00 w TVP1. "Klan" odcinek 3511 - streszczenie: Brajan przyprowadza do przedszkola Dżastinka. Czesia ma pretensje, że wczoraj nie odbierał telefonów od niej. Przytula go, próbując pocieszyć po utracie pracy. Scenę widzi Marek.

Witold żali się Tomaszowi, że czuje się niekomfortowo, wykorzystując gościnność Koziełłów. Gdyby miał pieniądze, kupiłby sprzęt do druku 3D, rozwinął działalność i był samowystarczalny. Tomasz sugeruje, by porozmawiał o finansach z Barbarą. Kobieta namawia go do stworzenia biznesplanu. Surmaczowa przychodzi Witoldowi z pomocą. Brajan przyprowadza do przedszkola Dżastinka. Czesia ma pretensje, że wczoraj nie odbierał telefonów od niej. Przytula go, próbując pocieszyć po utracie pracy. Scenę widzi Marek. Po urazie kręgosłupa szyjnego Rutka trafia do gabinetu Bogny. Rehabilitantka dowiaduje się, że jest on współudziałowcem Elmedu. Rafalski telefonicznie informuje Beatę, że się spóźni i prosi o dotrzymanie towarzystwa Elizie. W rzeczywistości chce, by żona przekonała się do niej.

Najnowsze