Klan odc. 3500 - opis, streszczenie: Beatę martwi zaangażowanie Piotra w sprawy Elizy

2019-05-28 22:02 oprac. emagu
Klan streszczenie
Autor: TVP1 "Klan" streszczenie

"Klan" odcinek 3500 w środę 29.05.2019, o godz. 18.00 w TVP1. "Klan" odcinek 3500 - streszczenie: Beatę martwi zaangażowanie Piotra w sprawy Elizy. Wypytuje męża o jego pacjentkę. Tymczasem dziewczyna dziękuje Rafalskiemu za wsparcie. Upewnia się, że dalej będzie z nią występował w programie. Piotr tłumaczy, że najpierw dziewczyna musi zrezygnować z terapii u niego. Wkrótce potem Rafalski zaprasza Elizę do domu i przestawia ją żonie. Mówi, że nie jest już jej psychoterapeutą.

Paulina opowiada Jackowi o skomplikowanych relacjach Jaśka i Ramony. Chce im pomóc. Chłopak jednak nie zamierza się mieszać. Małgosia natomiast po rozmowie z Jaśkiem nie ma już wątpliwości, że kocha on Ramonę z wzajemnością. Żadne z nich jednak nie chce się do tego przyznać.

Agnieszka, która ma nogę w gipsie, uszkadza wanienkę Julci. Na prośbę siostry Ola kupuje drugą. Wieczorem w porze kąpieli Julci zjawia się Paweł, a zaraz za nim Janusz. Obaj przynoszą wanienki. Witek przywozi Tomaszowi kolejne ortezy. Cieszy się, że ma tyle zamówień, dzięki czemu mógł wynająć mieszkanie. Narzeka tylko na brak mebli. Barbara proponuje meble z pokoju chłopców, które nie są już im potrzebne.

Najnowsze