Klan odc. 3498 - opis, streszczenie: Leopold proponuje Grażynce wyjazd do Egiptu

2019-05-26 0:24 oprac. emagu
Klan streszczenie
Autor: TVP1 "Klan" streszczenie

"Klan" odcinek 3498 w poniedziałek 27.05.2019, o godz. 18.00 w TVP1. "Klan" odcinek 3498 - streszczenie: Szczęśliwa Dominika opowiada Elżbiecie o weekendzie na Wybrzeżu. Robert towarzyszy jej w każdej wolnej chwili. Jerzy nie podziela entuzjazmu córki. Nie podoba mu się jej nowy związek.

Na uczelni dziewczynę zaczepia Jasiek. Przeprasza za swoje zachowanie i mówi, że martwi się o nią. Dominika jednak zmienia temat, wspominając o Ramonie i uczuciu, jakim darzy ją Jasiek.

Pawełek jest zadowolony z pracy na budowie. Nie przeszkadzają mu nawet pokaleczone ręce. Lubicz czuje, że zamiast zniechęcić syna do pracy fizycznej, umocnił go tylko w tej decyzji. Prosi o radę Tadeusza. Koziełło jednak nie widzi nic złego w tym, że Pawełek chce uczyć się w szkole zawodowej.

Leopold ma dla Grażynki świetną wiadomość. Proponuje jej wycieczkę do Egiptu. Kobieta jest zachwycona do czasu, gdy poznaje jej termin. Pokrywa się on z wyznaczoną datą porodu dziecka Bożenki. Jacek i Paulina zapraszają na wieczór Jaśka i Ramonę. Proszą, by zostali świadkami na ich ślubie.

Najnowsze