Klan. Agnieszka Kaczorowska po porodzie nie zrezygnuje z pracy

2019-06-17 12:49 emagu
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela
Autor: Instagram

Agnieszka Kaczorowska niedługo zostanie mamą po raz pierwszy, ale jako Bożenka z "Klanu" ma już doświadczenia związane z macierzyństwem. Jej bohaterka jest już bowiem mamą. Mimo stanu błogosławionego, aktorka nie myśli nawet o przerwaniu pracy. W najnowszym wywiadzie wyznała, że jej przygoda z rolą Bożenki będzie trwała. A co wydarzy się w nowych odcinkach "Klanu"?

Agnieszka Kaczorowska będzie mamą

Agnieszka Kaczorowska od 20 lat gra w "Klanie", a jubileusz zbiegł się z najpiękniejszą chwilą w jej życiu. Aktorka lada moment zostanie mamą. Wiadomo już, że będzie miała córeczkę! 

Choć to ekscytujące, to Agnieszka wie, z czym to się je. W "Klanie" jest już szczęśliwą mamą chłopca. Jej prawdziwa ciąża zmusiła też producentów do zmiany scenariusza - teraz Bożenka znów spodziewa się dziecka! 

Sami więc widzicie, że mimo ciąży aktorka nie zwalnia tempa. I jak sama zapowiada, nie zamierza przestać. - Niesamowite, że ta przygoda trwa już 20 lat. Myślę, że nadal będzie kontynuowana - powiedziała w dzisiejszym wydaniu "Tele Tygodnia". 

Ciekawe też, czy jej córeczka, która niedługo przyjdzie na świat, także zagra w "Klanie"? Miłosz (Konrad Darocha) marzy właśnie o córeczce! 

Najnowsze