Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Katia zgwałcona przez Holendra Van Hella? Odurzy ją narkotykami i zmusi do udawania dziewczynki - ZWIASTUN

2019-08-15 18:38 Ag
Zniewolona 2 sezon odc. 36. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Van Hell
Autor: Facebook TVP/ vod.tvp.pl Zniewolona 2 sezon odc. 36. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Van Hell

Brutalny gwałt w serialu "Zniewolona"?! Katia (Katerina Kowalczuk) nie zdoła uciec z domu publicznego, bo Madame zacznie ją więzić, by zrealizować swój podły plan sprzedania 18-letniej dziewicy zboczonemu Holendrowi. W 36 odcinku "Zniewolonej" wystawi Katierinę bogatemu dziwakowi Van Hellowi. Co się z nią stanie? Klient burdelu zaciągnie Katię do swojego pokoju, odurzy środkami nasennymi i alkoholem i spróbuje zgwałcić. Zobaczcie zwiastun 36 odcinka "Zniewolonej".

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 36 - piątek, 16.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Horror jaki w serialu "Zniewolona" przeżyje Katia w domu publicznym będzie porównywalny z tym jakie piekło zgotowała jej okrutna Lidia Szefer (Ksenia Miszina). Co prawda w 36 odcinku "Zniewolonej" nie będzie chłostana, zmuszana do niewolniczej pracy ponad ludzkie siły, ale Madame Makarowa z pomocą wiernego sługi Potapa uwięzi Katię. Dlaczego? Żeby Wierbicka nie zdołała jej uciec, bo będzie chciała sprzedać 18-letnią dziewicę bogatemu Holendrowi.

Przeczytaj koniecznie: Zniewolona. Streszczenia odcinków 33-38 na cały tydzień od poniedziałku 12.08 do niedzieli, 18.08.2019. Ile będzie odcinków?

Ekscentryczny, zboczony milioner z Holandii, o nazwisku Van Hell zapłaci sporą sumę za niewinną Katierinę. Będzie miał jednak jej warunek - zażąda, by Katia udawała małą dziewczynkę i ofiarowała mu swoją cnotę. Siłą zaciągnie ją do wynajętego w domu publicznym pokoju, gdzie nafaszeruje ją środkami nasennymi i alkoholem. Ani Madame, ani żadna z prostytutek nie stanie w obronie Kiti.

Patrz też: Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Grigorij zabije Natalię i ich dziecko?

Zniewolona 2 sezon odc. 36. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: Facebook TVP Zniewolona 2 sezon odc. 36. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)

Kiedy w 36 odcinek "Zniewolonej" Holender rzuci się na Katię, by ją zgwałcić, dziewczynie jakimś cudem uda się uciec z pokoju klienta. Wpadnie na Andrieja Żadana (Maxim Radugin), szlachcica i stałego klienta burdelu, który udzieli jej pomocy. Dzięki niemu Katierina zdoła uniknąć brutalnego gwałtu. Ale na tym nie koniec jej cierpień, bo Madame nie pozwoli jej odejść.

Nie przegap: Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Katia znów się zakocha? Andriej Żadan zastąpi jej zmarłego Aleksieja

Po feralnej nocy oburzony Van Hell oskarży Madame Makarową o oszustwo. Sutenerka zapewniła go bowiem, że niewinna Katierina będzie jego. W kolejnym odcinku "Zniewolonej" Andriej spłaci Holendra z nadwyżką i zorganizuje dla niego huczną zabawę, a nazajutrz przekona Makarową, by uwolniła Katię.

Gdy dziewczyna dowie się, że zawdzięcza Żadanowi wolność, ucieknie z obawy, że on także będzie chciał ją wykorzystać. Zgłasza się do służby w majątku wicegubernatora Korieniewa, gdzie dostanie posadę guwernantki młodego dziedzica, Wołodii.

Sprawdź: Akcja "Zniewolonej" toczy się TYM tajemniczym miasteczku...

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Zniewolona. Gdzie toczy się akcja serialu? To tajemnicze miasteczko...

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze