Tureckie seriale

Złoty chłopak. Orhan podrywa córkę Sultan. Kazim odkryje, że Ferit jest gołodupcem! Streszczenie odcinka 128 (26.02.2024)

Drugi sezon "Złotego chłopaka" dopiero co wystartował, a już wzbudza mnóstwo emocji i kontrowersji. Wygląda na to, że Orhan zacznie przeżywać kryzys wieku średniego, a szukając przeżyć zbliży się do młodziutkiej córki Sultan. Już teraz sprawdź, co wydarzy się w 128. odcinku serialu "Złoty chłopak".

Spis treści

 1. Złoty chłopak. Orhan i Dicle będą razem?
 2. "Złoty chłopak" 128. Przeczytaj streszczenie odcinka
 3. Kiedy oglądać 128. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Złoty chłopak. Orhan i Dicle będą razem?

Już informowaliśmy, że ojciec Ferita w 2. sezonie "Złotego chłopaka" mocno się zmieni. Orhan porzuci swój dotychczasowy styl, aby wkurzyć Halisa. Zacznie nosić skórę i będzie jeździć na motorze. Ale to nie wszystko. Orhan zacznie przymilać się do córki Sultan.

Młodziutka Dicle kompletnie straci głowę dla syna swojego pracodawcy. Sultan bardzo się wkurzy, gdy odkryje, że jej dziecko nawiązało bliższą znajomość z Orhanem.

Sprawdź: Ali z "Emanet" w serialu "Złoty chłopak"! Zdradzamy, kogo zagra

"Złoty chłopak" 128. Przeczytaj streszczenie odcinka

Nukhet prosi syna, aby wraz z nią udał się do Ferita i go przeprosił. Ma nadzieję, że w ten sposób pogodzi Ferita i Seyrana z Halisem oraz rodziną. Orhan nie pracuje, spędzając czas na jeździe po mieście motorem. Podczas jednej z przejażdżek podwozi Dicle, z którą nawiązuje bliższą znajomość. Sultan jest o to wściekła na córkę.

Kazim dowiaduje się, że Ferit nie posiada żadnych pieniędzy ani majątku. Postanawia wysłać go do dziadka, aby odebrał należną mu część spadku.

Czytaj także: Złoty chłopak. Najpierw ciąża, a teraz TO! Umrze kolejna postać?!

Kiedy oglądać 128. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Premiera 128. odcinka serialu "Złoty chłopak" już czwartek, 29 lutego o godz. 14:00 w TVP1. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz zdjęcia z odcinka numer 128. w galerii ZDJĘĆ.

O serialu "Złoty chłopak"

Fabuła serialu "Złoty chłopak" kręci się wokół losów majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej Ifakat.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

Złoty chłopak – obsada

 • Mert Ramazan Demir, czyli serialowy bawidamek, Ferit
 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan
 • Emre Altug jako Orhan Korhan
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze