Zawsze warto, odcinek 6: Dramat Doroty. Przez męża despotę straciła wszystko - WIDEO

2019-10-09 18:53 sz
Zawsze warto odc. 6. Łukasz (Paweł Ławrynowicz), Dorota (Katarzyna Zielińska)
Autor: Facebook Zawsze warto odc. 6. Łukasz (Paweł Ławrynowicz), Dorota (Katarzyna Zielińska)

Dorota (Katarzyna Zielińska) w 6 odcinku "Zawsze warto" wygarnie Łukaszowi (Paweł Ławrynowicz), że przez niego straciła wszystko! Dramat bohaterki "Zawsze warto" ciągnie się od wielu lat. Mąż despota nie daje jej żadnej możliwości rozwoju i każe jej siedzieć w domu z dziećmi. Czy w 6 odcinku "Zawsze warto" uwolni się spod jego tyranii? Sprawdź, co wydarzy się w życiu Doroty.

"Zawsze warto" odcinek 6 - środa, 9.10.2019, o godz. 21.05 w Polsacie

Dorota z serialu "Zawsze warto" to inteligentna, atrakcyjna i ambitna kobieta, niestety stłamszona przez męża despotę! Łukasz zakazuje jej pracować i zrobił z żony niewolnicę, która zajmuje się domem oraz dziećmi, kiedy to on spija śmietankę i pławi się w wyobrażeniu o idealnej rodzinie.

W 6 odcinku "Zawsze warto" Dorota wygarnie Łukaszowi, że zniszczył jej życie!

- Wiesz, co napisał Igor ostatnio w swojej pracy domowej? "Mój tata jest szefem na budowie, a moja mama nic nie robi"! Wiesz, jak się poczułam?
- Kiedyś to zrozumieją i docenią - mąż Doroty w "Zawsze warto" oczywiście kompletnie zignoruje jej uczucia. Nie potraktuje jej poważnie!
- Byłam najlepsza na roku. Pamiętam, co mi obiecywałeś, że jak odchowamy Majkę, to wrócę na studia. Potem zostałam z Majką sama, straciłam przyjaciół, koleżanki...
- Ja nie decyduję o tym, gdzie się buduje mosty - prychnie.
- A ja? Gdzie ja jestem w tym wszystkim?
- Nie dramatyzuj. Masz rodzinę, wiele szczęścia. Naprawdę nie potrafisz tego docenić?
Czy Dorota w 6 odcinku "Zawsze warto" odważy się zostawić męża i postawi mu granicę?

Najnowsze