Zatoka szpiegów

Zatoka szpiegów, odcinek 8: Anna zabije Ilse. Franz pozna tajemnicę Grety - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2024-02-26 8:51

W 8 odcinku serialu "Zatoka szpiegów" Anna (Maria Świłpa) zlikwiduje Ilse. Wszystko przez to, że ta odkryje szpiegowskie działania Franza (Bartosz Gelner) dla aliantów i ciche niszczenie Abwehry "od środka". To jednak dopiero początek, bo zaraz po mrocznych decyzjach Anny, Neumann zostanie wezwany do komandora Kesslera (Mariusz Bonaszewski), gdzie dowie się czy podejrzewają go o współpracę przy śmierci Ilse. Potem Franz znajdzie się w skrajnym niebezpieczeństwie, a jeszcze nie usłyszał, co ma do wyznania Greta (Karolina Kominek)...

"Zatoka szpiegów" odcinek 8 - niedziela, 25.02.2024, o godz. 20.20 w TVP1

W 8 odcinku "Zatoki szpiegów" zginie Ilse. Zapłaci najwyższą cenę za odkrycie prawdy o działaniach Franza. To Anna pozbędzie się zagrożenia, ale potem Neumann zostanie wezwany do Kesslera, gdzie pozna prawdę o podejrzewaniu go o działania przy śmierci Ilse. Na szczęście dowie się od komandora, że nie spada na niego żadne podejrzenie co do tej sytuacji. Kessler wie, że w chwili śmierci kuzynki Franz był z jego żoną. Tutaj zacznie się dalszy ciąg odkrywania całej prawdy o Grecie, a Franz uda się na zwierzenia do Johanna (Karol Pocheć). To jemu wyzna, że kochanka pracuje dla Kesslera. Spanikowany zauważy, że znajduje się w niebezpiecznej sytuacji, ale Johann nie pozwoli mu przerwać romansu. 

Fraz w 8 odcinku "Zatoki szpiegów" zda sobie sprawę z wagi problemy, ale mimo wszystko zaufa Johannowi. Nie będzie mógł wystraszyć Grety, nie może przyznać się, iż wie o jej misji. Musi utrzymać tę relację i nie dać po sobie niczego poznać. Dlatego też, kochankowie spotkają się w kawiarni, ale Neumann zauważy, że dyskretnie towarzyszy mu Anna, a także dwóch wysłanych przez Kesslera tajniaków. 

W tym momencie w 8 odcinku "Zatoki spziegów" Franz postanowi uciec z kawiarni, z daleka od gapiów. W ten sposób wraz z Gretą dotrą na plażę, gdzie zostaną sam na sam. Dopiero tam kobieta wyzna kochankowi swoją tajemnicę. To może zmienić wszystko! 

Listen on Spreaker.
Najnowsze