Zakochani po uszy, odcinek 1: Pierwsze spotkanie Asi i Piotra po latach. On nie będzie jej pamiętał - ZWIASTUN

2019-01-21 18:59 Ag
Zakochani po uszy, odc. 1. Asia (Katarzyna Grabowska), Piotr (Michał Meyer)
Autor: TVN Zakochani po uszy, odc. 1. Asia (Katarzyna Grabowska), Piotr (Michał Meyer)

W 1 odcinku serialu "Zakochani po uszy" widzowie poznają głównych bohaterów - Asię (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer), których 10 lat wcześniej połączyła miłość od pierwszego wejrzenia. Tylko tylko, że tragiczny wypadek Piotra sprawił, że teraz zupełnie nie pamięta Asi. A jego obecna dziewczyna Sylwia (Kamila Kamińska) bardzo się postara, by sobie jej nie przypomniał. Zobaczcie zwiastun serialu "Zakochani po uszy" i przekonajcie co się jeszcze wydarzy w 1 odcinku!

Zakochani po uszy, odcinek 1 - poniedziałek, 21.01.2019, o godz. 18.30  w TVN i o godz. 19.30 w TVN7

Asia, Piotr, Sylwia z serialu "Zakochani po uszy" będą stanowili typowy miłosny trójkąt. Młoda weterynarz - Asia Popiel w 1 odcinku "Zakochanych po uszy" otworzy właśnie gabinet weterynaryjny w kamienicy w Krakowie gdzie obok będzie się mieściła prywatna klinika stomatologiczna jej byłego ukochanego - Piotra Nowaka.

Główna bohaterka rozstanie się także z niewiernym chłopakiem Jackiem (Mateusz Rzeźniczak), a bolesne rozstanie uświadomi jej, że być może już nigdy nie spotka prawdziwej miłości. I wtedy w 1 odcinku "Zakochanych po uszy" los postawi na jej drodze Piotra, którego poznała jako 17-latka podczas wakacji.

To była miłość od pierwszego wejrzenia, ale tragiczny wypadek Piotra na jachcie sprawił, że Nowak zupełnie zapomniał o Asi. Co sprytnie wykorzystała Sylwia, kolejna dziewczyna, która miała na niego ochotę. Po 10-ciu latach Piotr nadal będzie w związku z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia.

W 1 odcinku "Zakochanych po uszy" Asia trafi do gabinetu Piotra ze złamanym zębem. Spotkanie po latach ożywi dawne uczucia. Tyle tylko, że w przypadku Piotra będzie to nowe uczucie... Od ich ostatniego spotkania minęło 10 lat, więc ich drogi mocno się rozeszły, ale wakacyjna miłość, nieoczekiwanie przerwana, pozostawiła w sercach bohaterów trwały ślad. Sylwia nie dopuści jednak do tego, by byli razem...