Tureckie seriale

Zakazany owoc. Yildiz zdemaskuje Tugce przed całym towarzystwem! Emir przejrzy na oczy? Streszczenie odcinka 486 [13.06.2024]

Yildiz ujawni całą prawdę o Tugce! Skompromituje ją przy wszystkich, a zakochany w niej Emir w końcu przejrzy na oczy! Oto, co wydarzy się w 486. odcinku serialu "Zakazany owoc". Koniecznie zajrzyj do naszej galerii ZDJĘĆ i sprawdź, co czeka Tugce. Dziewczyna wróci do Julii z podkulonym ogonem, ale ta wypnie się na nią!

Spis treści

  1. Zakazany owoc. Tugce zdemaskowana. Nawet Julia się na nią wypnie!
  2. "Zakazany owoc" 486. Przeczytaj streszczenie odcinka
  3. Kiedy oglądać 486. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Zakazany owoc. Tugce zdemaskowana. Nawet Julia się na nią wypnie!

Yildiz znana jest ze swojej determinacji, a rodzina i przyjaciele są dla niej najważniejsi. Blondynce nie na rękę było, że jej przyjaciel Emir spotyka się z podwładną Julii Moran. Już niebawem Yildiz wykorzysta okazję, by ujawnić zgromadzone dowody przeciwko Tugce. Blondynka zaprosi do siebie parę, która rozwodzi się właśnie przez Tugce!

- Co ona tu robi? Podrywała mojego męża przez Internet! - powie zaproszona przez Yildiz kobieta.

- Jesteśmy w trakcie rozwodu, ale ona prześladowała nie tylko mnie, ale również moich znajomych – wyjaśni mąż nowej znajomej Yildiz.

Emir będzie przysłuchiwał się temu z niepowierzaniem.

- Tugce, wyjaśnisz mi to? - zapyta oburzony.

Pokrętne tłumaczenia Tugce na nic się zdadzą. Dziewczyna wróci na ranczo Julii z podkulonym ogonem, ale tam pocałuje tylko klamkę!

- Pani Julia nie chce z Tobą rozmawiać. Mam Cię nie wpuszczać – poinformuje Tugce ochroniarz.

Polecamy: Zakazany owoc. Nowy mężczyzna w życiu Yildiz! To z nim będzie po śmierci Doğana? – ZDJĘCIA

"Zakazany owoc" 486. Przeczytaj streszczenie odcinka

Yildiz i reszcie jej sojuszników udaje się ujawnić prawdę o Tugce. Kumru broni córki Aty przed matką, która zachowuje się irracjonalnie. Selim uprowadza Kumru. Dochodzi do szarpaniny, w wyniku której porywacz ginie. Julia poprzysięga Doganowi zemstę. Mimo ostatnich wydarzeń Caner chce być w związku z Kumru.

Czytaj także: Zakazany owoc. Tak skończy Doğan. Zobacz ostatnie chwile męża Yildiz w serialu

Kiedy oglądać 486. odcinek serialu "Zakazany owoc"?

Premiera 486. odcinka serialu "Zakazany owoc" w czwartek, 13 czerwca, o godz. 17:15 w TVP. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz zdjęcia z tego odcinka w naszej galerii.

O serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma") to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

Przeczytaj także: To już koniec serialu Zakazany owoc. Zdradzamy, co wydarzy się w ostatnim odcinku

W 4. sezonie "Zakazanego owocu" z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut i Sahika, którą grała Nesrin Cavadzade. Yildiz była żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek się rozpadł. Jej rywalką w 5. sezonie "Yasak Elma" została Kumru, córka biznesmena o imieniu Doğan Yıldırım. W lutym 2024 r. na antenie TVP rozpoczęła się emisja 6. i ostatniego sezonu "Zakazanego owocu". Doğan spędził dwa lata w więzieniu, ale wyszedł już na wolność. Yildiz urodziła mu córeczkę, ale nie chce, by dziewczynka utrzymywała z ojcem kontakt...

Najnowsze