Zakazany owoc

Zakazany owoc. Tak się skończy 4 sezon! Yildiz i Ender ofiarami wybuchu bomby w domu Hasana - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-06-28 21:54

Finał serialu "Zakazany owoc" zbliża się wielkimi krokami. Obecnie w TVP2 jest emitowany 4 sezon, który skończy się wstrząsającymi wydarzeniami. Z oryginalnej, tureckiej wersji ostatnim jest 110 odcinek, ale widzowie w Polsce oglądają znacznie krótsze epizody, stąd taka różnica w numeracji. Mimo to koniec "Zakazanego owocu" pozostaje niezmieniony. W finałowym odcinku główne bohaterki, Yildiz (Eda Ece) i Ender (Sevval Sam) oraz Hasan Ali Kuyucu (Erdal Özyagcılar) padną ofiarami wybuchu bomby w domu mężczyzny. Kto zginie? Zobacz ZDJĘCIA jak się skończy "Zakazany owoc".

Yildiz i EnderJak się skończy "Zakazany owoc" w 4 sezonie? Kiedy ostatni odcinek w TVP2?

Obecny 4 sezon "Zakazanego owocu" w Polsce rozpoczął się wraz z emisją 225 odcinka, w piątek, 26.05.2023. W oryginalnej wersji, gdzie każdy odcinek trwa ponad 1,5 godziny, 4 seria zaczęła się od odcinka 75. Stąd tak duża rozbieżność w numeracji. Dlatego też nie wiadomo jeszcze dokładnie na którym odcinku skończy się "Zakazany owoc". Telewizja FOX wyemitowała finałowy 110 odcinek już 10.05.2021 roku, więc bez większego problemu można go obejrzeć w tureckiej wersji na oficjalnym profilu "Yasak Elma" na Youtube. Dzięki temu wiemy już jak zakończą się losy Yildiz i Ender.

Zanim nastąpi dramatyczny finał 4 sezonu "Zakazanego owocu" Yildiz po śmierci Halita (Talat Bulut), który zginie w wyniku szarpaniny z byłą i obecną żoną, spotka na swojej drodze równie bogatego, ale dużo młodszego Cagataya (Berk Oktay), syna Hasana Ali Kuyucu.

Ich pierwsze spotkanie nastąpi już w 256 odcinku "Zakazanego owocu", zaraz po pogrzebie Halita. Ambitna Yildiz, której nadal będzie się marzyło dostatnie życie, poniesie porażkę uwodząc Cagataya. A kiedy odkryje, że przystojny nieznajomy jest jej sąsiadem, nie podda się bez dalszej walki. Ostatecznie osiągnie swój cel - Yildiz i Cagatay zostaną parą. Ale kobieta będzie miała przeciwko sobie matkę ukochanego, Feride (Gülenay Kalkan Ünlüoglu), która oskarży ją o romans z byłym mężem, Hasanem.

Ślub Yildiz w 4 sezonie "Zakazanego owocu". Kto będzie jej kolejnym mężem?

Później w 4 sezonie "Zakazanego owocu" Yildiz weźmie ślub Cagatayem, którego ojciec Hasan Ali zostanie wspólnikiem w firmie i wyrzuci stamtąd Ender oraz jej byłą szwagierkę Sahikę (Nesrin Cavadzade). Obie zaczną cierpieć z powodu biedy i zaczną sobie pomagać. Zanim 4 sezon dobiegnie końca Sahika zostanie żoną Hasana, ale jej szczęście długo nie potrwa. Zostanie zabita przez Cansu, szpiega wynajętego przez Ender. 

Finał 4 sezonu "Zakazanego owocu" upłynie pod znakiem wstrząsających zdarzeń. Yildiz i Ender wdadzą się w awanturę z Hasanem, nieświadome tego, że ściągnęły na siebie śmiertelne zagrożenie. W ostatnich minutach 110 odcinka "Zakazanego owocu" w wersji oryginalnej w domu Hasana wybuchnie bomba! Ojciec Cagataya zginie na miejscu, a Yildiz i Ender cudem przeżyją.

"Zakazany owoc" VOD - gdzie obejrzeć po polsku?

Turecki serial "Zakazany owoc" jest na antenie telewizyjnej TVP2 od czerwca 2022 r. Obecnie emitowany jest już 4 sezon pełnej intryg i sekretów historii, której głównymi bohaterkami są Yildiz i Ender.

Serial można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15. "Zakazany owoc" jest również dostępny za darmo online, na platformie streamingowej VOD.TVP.pl.

Najnowsze