Tureckie seriale

Zakazany owoc. Oto, co Selim zrobi Kumru. Upokorzy ją publicznie! "Miesiącami mnie okłamywała"

Kumru z serialu "Zakazany owoc" zakochała się w Selimie, a teraz boi się mu wyznać mu prawdę. Córka potężnego Doğana przedstawiła się jako Ezgi i od miesięcy ukrywa swoją prawdziwą tożsamość. Wkrótce wszystko się wyda. Przystojny lekarz zdemaskuje Kumru podczas imprezy Ender. Zajrzyjcie do naszej galerii ZDJĘĆ. Tam pokazujemy, jak do tego dojdzie.

Spis treści

  1. Zakazany owoc. Nad Kumru zebrały się ciemne chmury. Wstydliwe kłamstwo wyjdzie na jaw!
  2. Zakazany owoc. Zeynep pomoże Selimowi zdemaskować kłamstwa Kumru

Zakazany owoc. Nad Kumru zebrały się ciemne chmury. Wstydliwe kłamstwo wyjdzie na jaw!

Kumru z serialu "Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma") nawiązała romans z Selimem, którego poznała w szpitalu. Dziewczyna zadurzyła się w przystojnym lekarzu, ale przedstawiła się jako ktoś inny i od miesięcy ukrywa swoją prawdziwą tożsamość.

Selim zna ją jako Ezgi, biedną kwiaciarkę o gołębim sercu. Dziewczyna boi się, że gdy lekarz dowie się kim naprawdę jest to ją porzuci. W majowych odcinkach serialu "Zakazany owoc" prawda wyjdzie na jaw.

Selim dowie się o kłamstwie Kumru i publicznie ją upokorzy podczas imprezy Ender. Pomoże mu w tym siostra Yildiz!

Zobacz: Ten serial ma zastąpić "Zakazany owoc"! Widzowie NIE BĘDĄ zadowoleni

Zakazany owoc. Zeynep pomoże Selimowi zdemaskować kłamstwa Kumru

Już niebawem Selim i Zeynep się poznają i zakolegują. Gdy lekarz będzie odwoził siostrę Yildiz do domu, zobaczy przed jej drzwiami Kumru. To wtedy Selim dowie się, że ukochana robi z niego głupka od miesięcy.

Zeynep poinformuje Selima o tym, że Kumru (Ezgi) wybiera się na imprezę Ender, a lekarz postanowi się zemścić. Po przemówieniu Ender wkroczy na scenę i przemówi do swojej ukochanej Ezgi z pierścionkiem zaręczynowym w ręce!

Dobry wieczór wszystkim. Przyszedłem tutaj, żeby coś ogłosić. W obecności Was wszystkich i mojej ukochanej Ezgi chciałbym się oświadczyć. Oczywiście, jeśli ona naprawdę ma na imię Ezgi… a może Kumru Yildrim, która oszukiwała mnie przez ostatnie miesiące? Bardzo Ci dziękuję. Teraz już nigdy więcej nikomu nie zaufam – powie, a do oczu Kumru napłynął łzy.

Przeczytaj także: Złoty chłopak. Halis się ożeni! Poślubi miłość swojego życia - ZDJĘCIA

Dziewczyna wybiegnie ze spotkanie i tyle ją wszyscy widzieli. Potem zaszyje się w swoim pokoju i zacznie rozpaczać. W galerii pokazujemy, co konkretnie wydarzy się podczas imprezy Ender. Selim upokorzy Kumru przy wszystkich!

O serialu "Zakazany owoc"

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma") to turecki serial, który latem 2022 roku trafił do polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

Sprawdź: To już koniec serialu Zakazany owoc. Zdradzamy, co wydarzy się w ostatnim odcinku

W 4. sezonie "Zakazanego owocu" z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut i Sahika, którą grała Nesrin Cavadzade. Yildiz była żoną przystojnego Cagataya, ale ich związek się rozpadł. Jej rywalką w 5. sezonie "Yasak Elma" została Kumru, córka biznesmena o imieniu Doğan Yıldırım. W lutym 2024 r. na antenie TVP rozpoczęła się emisja 6. i ostatniego sezonu "Zakazanego owocu". Doğan spędził dwa lata w więzieniu, ale wyszedł już na wolność. Yildiz urodziła mu córeczkę, ale nie chce, by dziewczynka utrzymywała z ojcem kontakt...

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu
Listen on Spreaker.
Najnowsze