Zakazany owoc

"Zakazany owoc". Gülenay Kalkan - to ona gra matkę Cagataya. Kim jest? Ile ma lat? Straciła miłość swojego życia

Jakiś czas temu do obsady serialu "Zakazany owoc" dołączyło kilku nowych aktorów i aktorek. Jedną z nich jest Gülenay Kalkan, która wciela się w Feride, matkę serialowego Cagataya. Co wiemy o tureckiej aktorce? Ostatnie lata były dla niej bardzo trudne i okupione bolesną stratą.

Spis treści

  1. Obsada serialu "Zakazany owoc". Oto nowi gracze
  2. Gülenay Kalkan – kim jest?
  3. Gülenay Kalkan straciła męża. Kim był Tarik Unluoglu?
  4. Feride z serialu "Zakazany owoc" – co o niej wiemy?
  5. Taka prywatnie jest Gülenay Kalkan

Obsada serialu "Zakazany owoc". Oto nowi gracze

Za nami przełomowy moment w serialu "Zakazany owoc". Wraz ze śmiercią serialowego Halita Arguna (w tej roli Talat Bulut), twórcy tureckiej telenoweli zdecydowali się wprowadzić do fabuły nowych bohaterów. Mowa głównie o majętnej rodzinie Kuyucu. Biznesmen Hasan Ali Kuyucu w pewnym sensie wypełnił lukę po Halicie i to teraz on wiedzie prym w Argun Holding.

Za sznurki w świecie socjety stara się pociągać także jego była żona i matka Cagataya – Feride. Wciela się w nią turecka aktorka Gülenay Kalkan. Co o niej wiemy?

Gülenay Kalkan – kim jest?

Gülenay Kalkan Ünlüoğlu turecka aktorka urodzona 26 kwietnia 1959 roku w Ankarze. Na swoim koncie ma zarówno role teatralne, jak i filmowe oraz telewizyjne. Sławę zdobyła dzięki takim produkcjom jak "Zakazany owoc" i "Anne". W tym pierwszym wcieliła się w postać Feride, teściowej Yildiz, natomiast w dramacie z Cansu Dere i Vahide Perçin w rolach głównych zagrała Cahide.

Gülenay Kalkan Ünlüoğlu dorastała w Ankarze. To właśnie w stolicy Turcji stawiała pierwsze aktorskie kroki - zdobyła stosowne wykształcenie i rozpoczęła pracę w Teatrze Państwowym.

Inne znane seriale z jej udziałem to:

  • "Bugünün Saraylisi",
  • "Mendirman Jaloliddin",
  • "Ben Bu Cihana Sigmazam".

Gülenay Kalkan straciła męża. Kim był Tarik Unluoglu?

Gwiazda serialu "Zakazany owoc" doświadczyła w życiu bolesnej straty. 1 października 2019 roku zmarł jej mąż - Tarik Unluoglu, z którym spędziła w sumie 30 lat.

Dał mi życie jak z bajki i choć nie doczekaliśmy się wspólnego dziecka, to była wielka miłość i na zawsze pozostanie w moim sercu i w mojej głowie. Rano widzę jego zdjęcie przy moim łóżku, nasze wspólne zdjęcia są w całym domu. Wstaję, rozmawiam z fotografiami i tłumaczę, co będę dziś robić. Nic nie może sprawdzić, że o nim zapomnę – wyznała w rozmowie z portalem Sabah w 2021 roku.

Unluoglu również był aktorem i osobistością zasłużoną dla świata teatru w Turcji. Mężczyzna stoczył nierówną walkę z rakiem płuc. Po raz pierwszy zachorował w 2001 roku.

Usunięto mu dolny płat, lekarze mówili, że już po wszystkim i możemy odetchnąć z ulgą. Niestety, 20 lat później nie miał już tyle szczęścia, doszło do nawrotu choroby. Rak płuc to bardzo ciężka choroba – dodała w tym samym wywiadzie aktorka.

Feride z serialu "Zakazany owoc" – co o niej wiemy?

Gülenay Kalkan dołączyła do obsady "Zakazanego owocu" w 4. sezonie. Aktorka wciela się w postać Feride, matki Cagataya (Berk Oktay). Kobieta nie pała sympatią do Yildiz (Eda Ece) i robi wszystko, aby ich rozdzielić. Feride ma także żal do swojego byłego męża Hasana, który zostawił ją dla młodszej kobiety. Zdradzamy, że serialowa Feride przejdzie jednak wewnętrzną przemianę i wkrótce zacznie utrzymywać z Yildiz bardzo przyjazne relacje.

Taka prywatnie jest Gülenay Kalkan

Gülenay Kalkan ma dziś 64 lata. Zapewne wiele kobiet chciałoby w jej wieku wyglądać tak ona. Turecka gwiazda udowadnia, że wiek to tylko liczba!

Zobacz w galerii, jaka naprawdę jest Gülenay Kalkan, czyli Feride z serialu "Zakazany owoc". Wygląda na swój wiek?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze