Tureckie seriale

"Zakazany owoc". Obsada po finale serialu. Sprawdziliśmy, co teraz robią. O Sahice znowu jest bardzo głośno!

Obsada serialu "Zakazany owoc" została doskonale dobrana. Aktorzy i aktorki z pewnością przyczynili się do spektakularnego sukcesu tureckiej telenoweli, która w tym roku dobiegła niestety końca. Co dziś słychać u gwiazd "Yasak Elma"? Sprawdziliśmy to dla Was!

Spis treści

  1. Obsada serialu "Zakazany owoc". To ci aktorzy podbili serca widzów
  2. Sprawdź, co dziś słychać u gwiazd serialu "Zakazany owoc"

Serial "Zakazany owoc" to jeden z największych hitów tureckiej telewizji. Wciągająca opowieść o Yildiz (w tej roli Eda Ece), która pragnie znaleźć bogatego męża i wieść bajeczne życie w pięknej willi, doczekała się w sumie 6 sezonów.

"Zakazany owoc" to nie tylko wciągająca od pierwszych minut fabuła, pełna intryg i nagłych zwrotów akcji, ale także świetnie dobrana obsada i mistrzowska gra aktorów. To bez wątpienia przyczyniło się do sukcesu tej tureckiej produkcji.

Obsada serialu "Zakazany owoc". To ci aktorzy podbili serca widzów

  • Talat Bulut jako Halit
  • Eda Ece jako Yildiz
  • Şevval Sam jako Ender
  • Onur Tuna jako Alihan
  • Sevda Erginci jako Zeynep
  • Şafak Pekdemir jako Zehra
  • Barış Kılıç jako Kaya
  • Nesrin Cavadzade jako Sahika

Niestety, "Zakazany owoc" w Turcji dobiegł już końca. Ostatni odcinek został wyemitowany 5 czerwca 2023 roku. Widzowie w Polsce na razie nie mają się o co martwić, bo TVP2 emituje obecnie 4. sezon "Zakazanego owocu". O zakończeniu emisji nie ma na razie mowy.

Sprawdź, co dziś słychać u gwiazd serialu "Zakazany owoc"

Po zakończeniu zdjęć i emisji ostatniego odcinka serialu "Zakazany owoc", członkowie obsady udali się na zasłużony urlop. Niektórzy, jak Eda Ece zdążyli zmienić stan cywilny!

Serialowa Yildiz pod koniec czerwca 2023 r. wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest turecki koszykarz Buğrahan Tuncer. O weselu gwiazdy serialu "Zakazany owoc" było bardzo głośno.

Eda Ece korzysta teraz z uroków miesiąca miodowego i ani myśli wracać do pracy. Przez ostatnie lata pracowała bardzo ciężko i teraz chciałaby trochę odpocząć, zanim zdecyduje się przyjąć kolejną propozycję aktorską.

Zastanawiacie się, co dziś słychać u Sevdy Erginci, która rozstała się z rola Zeynep w 2. sezonie? Co robi Talat Bulut, który opuścił obsadę "Zakazanego owocu" w 4. serii? Jak wiedzie się teraz Şevval Sam czy Nesrin Cavadzade?

Zajrzyj do naszej galerii, aby się o tym przekonać. Sprawdziliśmy, co słychać u gwiazd "Zakazanego owocu" po finale serialu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze